Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Güzel Sözler - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Güzel Sözler

Bir benim için hayatımda ki önemli bayana ve onu mutlu etmek istemek bence benim gibi hisseden herkes için çok önemli olması gereken bir duygu olur herhalde. Ve durum böyle olunca bende hayatımda ki kadını mutlu etmek ve önemsemek için bayan arkadaş güzel sözler bakıyordum.

Ancak böyle sıradan olmasını istemiyordum. O sözün benim için bir önemi olmalı ve onu hayatımda ki kadını değer güzel bir söz olmalı bu nedenden dolayı bu sıradan olan sözlere pek bakmadım. Ancak bu şekilde de bulamayacağımı düşündüm ve bu nedenden dolayı bayan arkadaş güzel sözler bana örnekler verecek o hayatımda ki kadına önem ve değer verdiğimi gösterecek güzel bir söz arıyorum. Benim için hayatımın anlamı olacak kadar değer verdiğim önemsediğim bir bayan. Ve onun mutluluğu benim için daha çok önemli. Gerçekten samimiyet arkadaşlık sevgi galiba bunlar gerçekten önemli. Çünkü insanı ayakta tutan sana gösterilen sevgi ve değer vermek bir insanı mutlu etmek gerçekten önemli olan bir şey. Ve insanı inanın küçücük bir söz güzel bir söz bile mutlu edebilir. Ve gerçekten arada az önem vermek değer vermek ve sevgi varsa o kişi seninle her türlü mutlu olur. Ve bende bu nedenden dolayı zaten mutlu olduğunu benimle güzel mutlu hissettiğini anlıyorum. Çünkü bunu gözlerinin içine baktığında görebiliyorsun. Ancak yine de ben onun yüzünü güldürmek ve biraz daha olduğundan daha fazla mutlu etmek istediğimden dolayı güzel anlamlı ona içimdeki sevgiyi mutluluğu gösterebileceğim bir söz arıyorum. Ve buna benzer aklına gelen sözleri paylaşmak isteyen arkadaşlar olur diye bu ilanı açmak istedim.

Belki hayatımda aradığım bayan arkadaş güzel sözler söyleyeceğim bir söz bulabilirim. Bayan arkadaşa söylenebilecek onu önemli özel hissettiren aradan yıllar zamanlar geçse de her eline aldığında o kağıt veya her okuduğunda o sözü kendini özel hissettirecek duygulandıracak onu aradan geçen zamana rağmen mutlu edecek bir söz arıyorum.İşte aradığım söz öyle bir söz olmalı. Tabi içimden geçenleri yazmak söylemek isterim. Ancak bunu tam olarak toplayamıyorum bir araya getiremiyorum. Bu nedenden dolayı aklına gelen güzel sözleri paylaşacak olan arkadaşları beklerim. Bir bayana göre olmalı bunu belirtmek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015