Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Giresun - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Giresun

İyi günler ben Giresun da yaşayan yalnız yaşayan bekar bir beyim. Çalışıyorum kendime ait bir düzenim ve gelirim var. Aslında daha önceden beri aklımda idi ancak kendime uygun bir arkadaşlık sitesi bulamadım ve bu nedenden dolayı beklemek istedim. Daha sonra bu arkadaşlık sitesi karşıma çıkınca da buraya bayan arkadaş Giresun ilanını açmak istedim.

Benim için çok mantıklı geldi. Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 49 bekar kendi halinde yaşayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Ayrılalı 9 sene filan oldu. Bunca zamandır tek yaşadım. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Ve benimle yaşıyor. Maddi durumum gayet iyi ve eğer hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş bulursam da burada Giresun da yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var. Evim her şeyim burada ve başka bir yerde tekrar bir düzen kurmak istemem. Bu sebepten ötürü bayan arkadaş Giresun ilanını açmak istedim. Belki Giresun da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş olması benim için çok önemli. Dürüst, saygılı, kibar nazik bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün eşi ile vakit geçirmek isteyen gezmek eğlenmek isteyen eğlenceli bir beyimdir. Ben tekrar hayatımı birleştirebileceğim sevgi ve saygını olduğu bir yuva kurabilmek için buraya ilan açmak istedim. Ve umarım bu ilanıma cevap veren ciddi düşünen yuva kurmak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim.

Bir bayanda istediğim tek şey evine ailesine düşkün sahip çıkan evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesini düşkün eşi ile ilgilenen bir bayan arkadaş arıyorum.Giresun da yaşamak isteyen veya yaşayan bekar veya daha önce evlilik yapmış olabilir. Çocuğu da olabilir bayan arkadaş Giresun ile ilgili ilanlara bakan ve hayatında gerçekten mutluluk arayan veya isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Ciddi evlilik düşünen hayatını birleştirmek isteyen yuva kurmak isteyen bayan arkadaşlar yazsın. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyar ve verdiği kararda destek olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015