Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Facebook - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Facebook

İyi günler bugün aslında uzun zamandır aklımda olan ve kendimce merak ettiğim şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Facebook veya diğer yaygın olan tüm sosyal medyaları herkes kullanırdı. Peki Facebook veya diğer sosyal medyalar da bu gibi bir arkadaşlık sitesi olduğundan dolayı oralarda da karşımıza çıkan sayfaların içinde bayan arkadaş facebook arayan beyler veya kurulan sayfalar vardır.

Yani ben gördüm ve benim gibi gören bir kaç kişi yada birileri daha olduğunu düşünüyorum. Peki bunun için bu kurulan sayfalarda yada bayan arkadaş facebook gibi arayan beyler orada gerçekten istediği arkadaşlığı kurabiliyor mu açıkçası ben bunu merak ediyorum. Ben de herkes gibi bu büyük sosyal medyaları kullanan bir bayanım. Ancak ben daha çok arkadaş çevremi veya eşimi dostumu ekleyerek arkadaşlarımı ekleyerek kullanıyorum ve sohbet edip konuşuruz. Tabi bayan arkadaşlar olsun bekar sayfaları açan bayan arkadaşlar veya bayan arkadaş arayan erkekler olsun bunun için kullanan da bir sürü arkadaşlar olduğunu düşünüyorum. Aslında yanlış bir durum yok ve daha kullanışlı daha iyi ve en azından bildiğin bir yer de kendine uygun bir arkadaş ekleme yada arkadaş bulmak daha mantıklı aslında.Bunları neden bahsettiğimi açıklamaya gelirsek. Bunları görünce bende bayan arkadaş facebook sayfasını oluşturdum. Ve burada bildiğim yerde kendime arkadaş bulmak konuşmak sohbet etmek istememle birlikte bu sayfayı oluşturdum.

Ve bunu da bu arkadaşlık sitesinde zaten kullandığım bir arkadaşlık sitesi ve burada bunu belirtmek paylaşmak istedim. Belki benimle burada tanışıp bayan arkadaş facebook kurduğum sayfada benimle arkadaşlık yapmak kurmak konuşmak sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık arayan bayan veya erkek arkadaş bulabilirim düşüncesiyle hemde bende denemek için buraya bu arkadaşlık sitesine kullandığım daha önce de ilan açtığım bu arkadaşlık sitesinde paylaşmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015