Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Erzurum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Erzurum

İyi günler ben Erzurum da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı ve boşandık bu evliliğimden bir çocuk sahibiyim ve annesi ile kalıyor hafta sonları benim yanımda oluyor. Bu şekilde kararlaştırdık ve bu şekilde de gidiyor. Gerçek aşkı bulmak hayat arkadaşımı bulmak için buraya aradığım doğru insanı bulmak için bayan arkadaş Erzurum ilanını açmak istedim.

Çalışıyorum işim gücüm ve düzenli bir gelirim var. Maddi konuda sıkıntı çekmiyorum. Ve evlendikten sonra Erzurum da yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. Ve bunu bozmak istemiyorum. Bu saatten sonra başka bir yerde yeniden düzen kurmak gibi bir fikrim yok bu sebepten ötürü evleneceğim bayan Erzurum da yaşamak istemeli veya burada yaşayan bir bayan arkadaş Erzurum yaşayan bir bayan olabilir. Bu nedenden dolayı zaten bu ilanı açmak istedim. Evine ailesine düşkün dürüst, saygılı, samimi, kibar,nazik bir beyim. Evimle eşimle vakit geçirmek bende mutlu olmak eşimi koluma takıp gezmek dolaşmak eğlenmek istiyorum. Yaşım 48 bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Ömür dediğin kısa ve ben bu kalan ömrümün sonuna kadar artık bir huzurlu mutlu yuvam olsun ve onunla zaman geçirmek sonsuza kadar huzurlu ve mutlu olmak istiyorum. Hayatı sevdikçe güzelleşen ve insanları sevdikçe mutlu olmak gerekir bana göre. Bu dünyada herkes ben ce bana göre herkes iyi olsa yüzlerinde biraz tebessüm olsa ve birbirlerinin çıkarlarını düşünmeyen bir birey olsalar bence hayat daha güzel olur daha yaşanacak bir yer olur. Ancak şimdiki zamanda gerçek aşkı bulmak hayatındaki doğru insanı bulmak oldukça zor ki gerçekten ömrünün sonuna kadar yanında olacak sadık seni seven saygı ve aşkın olduğu bir insan bulmak bence çok zor.

Bu nedenden dolayı umarım bende bayan arkadaş Erzurum yaşayan ve ya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim. Dürüst, saygı, sadık evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile mutlu olan bir bayan arıyorum. Yaşı 35-45 arası olabilir. Bakımlı kendine özenen bir beyim ve hayatımda ki kadının da o şekilde olmasını isterim. Çalışmasına gerek yok ancak isterse saygı duyarım.Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Anlaşıp tanıştıktan sonra ve uyum sağladıktan sonra birbirimizi anladıktan sonra bunların bir önemi yok bence.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015