Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Erzincan - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Erzincan

İyi günler ben Erzincan da yaşayan ailesi ile birlikte yaşayan bekar bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım. Ve ailem ile birlikte yaşıyorum. Yaşım 28 bekar çalışan kendine güvenen ve bakımlı bir beyim. Burada bulunma amacım kendime aynı zamanda arkadaş edinmek ve ileriye doğru ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş Erzincan da yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Çalışıyorum ve kendi ayaklarımın üstünde duruyorum ve aynı zamanda da aileme destek oluyorum. Ne kadar ihtiyaçları olmasa da ben onlara destek oldukça kendimi huzurlu ve mutlu hissediyorum. Dürüst, saygılı,nazik ve kibar bir beyim. Daha önce ciddi düşündüğüm veya ciddi düşünebileceğim bir bayan olmadı hayatımda. Bu nedenden dolayı buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Umarım bayan arkadaş Erzincan yaşayan veya yaşamak isteyen bir bayan arkadaş bulabilirim. Benim için evlilik demek bir hayatı birlikte yaşamak kararları ortak alınan ve hayatı birlikte paylaştığın bir evliliktir. Ben de hayatımda bunları yapabileceğim bir bayan arkadaş istiyorum. Maddi yönden bir sıkıntım yok tek şeyim yalnız olmak ve bir aile kurmak istemek. Kendime göre bir bayan bulmak ve evlenmek isterim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim.

Hayatımda istediğim bayan evine ailesine düşkün ve ailesi ile olmayı seven ailesi ile birlikte vakit geçirmeyi seven ve ailesine evine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 23-28 arası olabilir. Evlilik amacı ile ilanıma cevap vermek isteyen bayan arkadaşları beklerim. Dürüst, saygılı, samimi evine ailesiyle vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş Erzincan yaşayan veya yaşamak isteyen bayanları beklerim.Lütfen ciddi olmayan evlilik düşünmeyen bayanlar yazmasın. Niyeti ciddi olan evlilik düşünen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015