Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Edinmek İstiyorum

İyi günler ben 47 yaşında bekar yalnız yaşayan bir beyim. Hayatım da ilk defa bir arkadaşlık sitesine ilan açıp bırakacağım. Aslında tam olarak nasıl olması ne yazılması gerektiğini bilmiyorum. Bu nedenden dolayı benim için en mantıklısı içimden geçen duygu ve düşünceleri paylaşmak ve kendimi tanıtmak isterim. İlk başta buraya ilan açmak için uzun zamandır düşünüyordum. Ve bu bayan arkadaş edinmek istiyorum kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş istiyorum.

Hayatta en önem verdiğim şey mutluluk birisinin yanın da mutlu oluyorsan huzur duymak benim için çok önemli bir durum herkes ister çünkü yanında olan kişiden huzur mutluluk duymak samimiyet ve saygı ve dürüstlük bende ilk başta hayatıma girecek olan bayan arkadaştan bunu istiyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık ve bu evliliğim kısa sürdü. Evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ve ondan sonra da uzun süre evliliği düşünmedim. Belki bu sizin için kısa gibi gözükebilir. Ama benim için uzun bir süre bekar yalnız yaşamak ve daha uygun geldi. Çünkü insanlara karşı güvenimi saygımı kaybetmiştim. Ve kendimi toplamam uzun bir zamanımı aldı. Bu sebepten dolayı evlilik kuracağım insana sonsuz güvenmek onu sonsuza kadar yanımda olmasını isterim.Bu yüzden hayatıma girecek bir bayan arkadaş edinmek istiyorum ve bu ilanı da bu sebepten ötürü açmak istedim.Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir beyim. Çalışıyorum ve Amasya da yaşıyorum. Evleneceğim kişiyi bulursam da burada yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemem.

Bir bayanda aradığım şey sadece ve sadece huzur mutluluk ve evine ailesine düşkün benimseyen ailesini evini seven ilgilenmesini seven bayan arkadaş edinmek istiyorum umarım ilanımla ilgilenen ciddi düşünen evliliği düşünen bayan arkadaş bulabilirim. Yaşı 40-47 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun değil. Dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı ailesi evi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Benim maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine bakan ve geçimini sağlayan bir beyim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015