Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Edinme - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Edinme

İyi günler ben Kütahya da yaşayan yalnız yaşayan çalışan bir beyim. Aynı zamanda emekliyim. Buraya ilan açma sebebim yalnızlığımdan dolayı kendime bir bayan arkadaş edinme istedim ve bunun için bana göre uygun olan mantıklı gelen bu arkadaşlık sitesine ilan açıp bir tane de benim ilanım olsun istedim.

Yaşım 51 bekar çalışan ve aynı zamanda da emekli bir beyim. Aslında iş hayatını boş vaktim çok diye çalışıyorum yoksa maddi yönden bir sıkıntı içinde değilim. Çünkü hayatımda iş de olmasa evde tek başına zaman geçmiyor. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden 2 çocuğum var. Ve ikisi de artık büyüdü kendilerine ait bir aile yuva düzen kurdular. Ben bu hayatta artık tek istediğim huzurlu yanında mutlu olacağım huzurlu olacağım bir bayan arkadaş hayatımı sonuna kadar onunla geçirebileceğim bir bayan arıyorum. Niyetim ciddi evlilik amacı ile bu ilanı oluşturmak istedim. Bu nedenden dolayın bayan arkadaş edinme istedim. Umarım benim gibi düşünen hayatta ciddi olan evlenmek isteyen bir yuva kurmak isteyen bayan arkadaş arıyorum ve bulabilirim umuduyla bu ilanı açmak oluşturmak istedim. Umarım burada aradığım gerçek aşkı sevgiyi saygıyı kurabilir ve mutlu bir aile kurma fırsatı bulabilirim.Dürüst, saygılı, samimi, nazik, kibar ve kültürlü bir beyim. Evlendikten sonra Kütahya da yaşamak isterim ancak eşim olacak bayan burada yaşamak istemezse ve başka bir yerde yaşamak isterse onun da kararına saygı duyar ve onun mutluluğu için elimden geleni yaparım. Bu nedenden dolayı bu şekilde ufak tefek konular benim için sorun değil. Ben ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yok. Daha çok evi ile ilgilenmesini seven eşini koluna takıp gezmek isteyen vakit geçirmek isteyen bir beyim.

Bir bayandan istediğim tek şey evine ailesine düşkün olması ve ciddi evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş olması benim için çok önemli. Yaşı 43-50 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Yaşadığı yer önemli değil. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ile ilgilenmeyi seven gezmesini seven bir bayan arkadaş edinme istiyorum. Dürüst, saygılı bakımlı samimi bir bayan arkadaş arıyorum. Evlilik düşünen hayatta ikinci bir şansa inanan ve mutlu olmak isteyen aile kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyor olacağım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015