Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Edinme Siteleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Edinme Siteleri

İyi günler ben daha önce hayatımda ilk defa yaptığım bir şeyi belirtmek isterim. Daha önce bayan arkadaş edinme siteleri bulundum. Ancak pek kendim tarzımda yada aradığımı bulamadım. Bu nedenden dolayı bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi adıma bir ilan açıp bırakmak ve şansımı denemek istedim.

Yaşım 45 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden iki çocuğum var ikisi de benimle birlikte yaşıyor. Çok küçük değiller artık tabi ki de biraz da olsa kendi başlarına durabiliyor ve bakabiliyor. Çorum da yaşıyorum. Kendi evim ve kendime ait bir düzenim var. Ve eğer evleneceğim hayatımı paylaşacağım doğru kişiyi bulursam burada çorum da yaşamak istiyorum. Diğer bayan arkadaş edinme siteleri gibi burada hayal kırıklığına uğramak istemiyorum. Bu nedenden dolayı burada kendime göre yaşantıma göre bir bayan arkadaş edinmek istiyorum. Evine ailesine düşkün evi ve ailesi ilgilenen bir beyim. Çalışıyorum çok şükür ki maddiyat konusunda bir sıkıntı çekmiyorum. Ve bu nedenden dolayı benim gibi düşünen evine ailesine düşkün ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatı birlikte geçirmek bir ömür yanında olmak huzur ve mutluluk verecek eve bunları verecek olan kişi bence bir bayandır. Bu nedenle bir evlilikte karşılıklı her şey iki tarafta emek çaba sarf etmeli bana gör. Benimle aynı düşünceleri paylaşan bir bayan arkadaş istiyorum. Dürüst, saygılı,samimi, kibar ve nazik bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur.

Aradığım bayan arkadaş yaşı 35-45 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasına gerek yok ancak çalışmak isterse de engel olmam kararına saygı duyarım. Evine ve ailesine sahip çıkan kendini evliliğe hazır hisseden bir bayan arkadaş arıyorum. Bayan arkadaş edinme siteleri ilan bırakan bayanlar eğer istediğiniz evliliği bulmadıysanız benimle iletişim kurmalarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015