Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Düzce - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Düzce

İyi günler ben Düzce’de yalnız yaşayan bir beyim.Yaşım 51 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak şartlar gereği daha fazla anlaşamadık yürütemedik ve evliliğimizi bitirmeye karar verdik ve boşandık. Ben hayatıma girecek benimle bir ömür boyu birlikte yaşayacak birbirimizi anladığımız anlaşabildiğim bir bayan arkadaş Düzce yaşamak isteyen bir bayan arıyorum.

Dürüst, saygılı, etrafında saygı gören bir beyim. Nazik ve kibar anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evlendikten sonra da Düzce de yaşamak isterim. Nedeni burada kurulu bir düzenim var. Evim işim her şeyim burada ve bir daha farklı bir yere yeni baştan düzen kurmak istemem. Bu nedenden dolayı bayan arkadaş Düzce yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan arkadaş olmalı. Bence hayat dediğin veya hayatında ki birisine hayatım demek canım demek mesele değil önemli olan ona sevdiğin kişiye hayat verebilmek onu canından çok sevebilmektir. Hayat hiç bir zaman adil değil. Genellikle sen mutsuz iken o mutlu olur. Ancak zaman gelir ki o mutsuz iken sen hayatın tadını çıkarıyor olacaksın. Ben hayatımda hem zamanı bekledim. Zamanı gelince bende mutlu bir ailem olacağına huzurlu bir ailem olacağına. Yanında huzur mutluluk bulduğum bir eşim olacağına inandım. Ve bunu istediğimden dolayı bayan arkadaş Düzce ilanını açmak istedim. Birisini seviyor ve değer veriyorsan bence o bir şey söylemesine gerek yok. Gözlerinin içine baktığında anlamalı bir insan hayatında değer verdiğin değer gördüğün sevdiğin canından çok sevdiğin kişi bu şekilde olmalı. Maddi durumum iyi ancak para mutluluk getirmiyor. Ben hayatımda artık yanında mutlu olacağım gözlerine baktığım da huzur duyduğum sevgi gördüğüm bir bayan arkadaş istiyorum.

Yaşı 40-50 arası olabilir. evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım.Dürüst, samimi, evine ailesine bağlı evi ve ailesi ile vakit geçirmesini seven evine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi düşünebileceğim hayatımı paylaşabileceğim bir bayan arkadaş Düzce yaşamak isteyen ve yaşayan bir bayan arkadaş olursa sevinirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015