Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Doğum Günü Mesajları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Doğum Günü Mesajları

İyi günler aslında bu ilanı açmak için uzun zamandır düşünüyordum. Benim yaşım 29 bekar bir erkeğim. Hayatımda kendimden daha fazla değer verdiğim bir bayan arkadaş var. Ve onun doğum günü yaklaşıyor. Ve hediyesi hazır ancak ona sürpriz yapmak için hediyeden önce ona bayan arkadaş doğum günü mesajları göndermek istiyorum.

Ve ancak her şey aklımda hazır yapacaklarım ve ya düşündüklerim ancak nasıl onu mutlu edecek bir mesaj yazabilirim bunu bilemiyorum. Aslında sizden de cevap verenlerin de diyeceği gibi içinden geçenleri bir kağıda dök vs gibi şeyler. İnanın bunu denedim içimden onu mutlu etmek için o kadar şey geçiyor ki ve bana hissettirdikleri ile ilgili o kadar şey geçiyor ki ortaya anlamsız cümleler yığını çıkıyor bir tek. İnternetten baktım oradan da herkesin birbirine söylediği sözler var. Ve benim kisi değişik olsun oradan bulma olsun istemiyorum. Ve bence bunun da bir anlamı olmaz diye düşünüyorum. Bu nedenden dolayı buradan yardım fikir almak için bayan arkadaş doğum günü mesajları ne olabilir veya ne yazıp gönderebilirim hakkında biraz olsun fikir almak istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Yaklaşık 4 senedir birlikteyiz. Hayatım ömrüm hem onun yüzünü güldürmek için uğraşıyorum. Aslında ufak tefek şeylerden bile mutlu olan ve gerçekten sevilmeyi değer verilmeyi hak eden bir bayan. Ve ben de onu hak ettiği sevgiyi değeri güveni saygıyı artık her şeyi vermek istiyorum. Ve ben de ondan gördüğüm yanında huzur ve mutluluk bulduğum bu hayatta ki yegane şey.Onun gözlerin içine bakıp gözlerinin için güldüğünü gördüğüm zaman benim için her şey anlamını önemini yitiriyor. Ve hep hayatım ömrüm boyuca onun gözlerinin içini güldüreceğim. Çünkü gerçekten saf temiz sevgi diye buna denir bence. İki kişinin hissettiği birbirine karşı duygular sevgilerdir.

Bu nedenden dolayı benim için önemli olan bayan arkadaş doğum günü mesajları hakkında fikir almak ve bunun için zaten bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak istedim. Az bir zaman kaldı. Umarım cevaplar gelir ve biraz olsun fikir almış olabilirim. Benim gibi aynı durumda olan kişiler hayatında değer verdiği sevdiği olan insanlar kişiler daha iyi anlayabilir beni. Umarım cevap verirsiniz.Çünkü hayatında kendinden başkasına değer vermek önem vermek ve sevmek çok güzel bir duygu ve ben onun mutluluğu için her şeyi yaparım. Ve ona sabah kalktığında yüzünün güldürmek istediğimden ve hediyesini vermeden önce ona kısa yada uzun duygularımı ifade edebildiğim bir mesaj göndermek isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015