Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Doğum Günü Hediyesi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Doğum Günü Hediyesi

Buraya ilan açma sebebim ne arkadaşlık kurmak edinmek ne de kendime bir arkadaş bulmak herkesten farklı olarak bu sefer hayatımda değer verdiğim çok kıymet verdiğim bir bayan arkadaş var. Ve ona bayan arkadaş doğum günü hediyesi ne alınır ve ne verilir doğum günü hediyesi almak istiyorum ve bu konuda fikir almak için burada bulunuyorum.

Ve aslında daha zamanı var. Ancak ben çok düşünüyorum ve bir türlü karar vermedim. İnternette bir sürü hediye fikirleri çıktı ancak hangisi uygun kaçar hangisi onu daha çok mutlu eder bu konuda da kararsız kaldığımdan dolayı buraya bayan arkadaş doğum günü hediyesi fikir almak için bu ilanı açmak benim için çok mantıklı geldi. Aslında bayan arkadaşla aramızda duygusal bir bağ var. Ve yeni yeni tanışmaya başladık. Ve gerçekten çok önem ve kıymet veriyorum. Çok saygılı dürüst bir bayan ve hayatımda ilk defa birisine bu kadar değer veriyorum. Benim için çok önemli bir bayan arkadaş. Ve onun doğum gününde ne alacağımı bilemiyorum. Ve bu konuda fikir almak istiyorum. İnternette dediğim gibi bir sürü fikir var. Ve bana göre mantıklı gelenleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Resimli kupa yaptırmak, kalpli bir büyük hediye paketi yaptırmak,bir bileklik ve saat almak aslında yeni tanıştığımızdan dolayı kararsız kalıyorum. Hangisi uygun kaçar hangisi uygun kaçmaz bilemiyorum. Ve ona değer verdiğimi göstermekte istiyorum. Yaşı 34 bekar bir bayan. Aslına bakarsanız benim izlenim öyle ufak tefek şeylerden bile mutluluk duyan bir bayan ve bu yüzden çok kararsız kaldım.

Umarım burada bayan arkadaş doğum günü hediyesi fikirleri alabilirim. Benim size söylediklerimin içinde uygun olanı varsa onu da söyleyebilirsiniz. Veya aklınıza başka bir şey geliyorsa onu da paylaşırsanız sevinirim. Gerçekten acil bir durum ve umarım mesajıma cevap veren ve fikir veren arkadaşları bulabilirim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015