Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Diyarbakır - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Diyarbakır

İyi günler ben Diyarbakır da yaşayan yalnız olan bir beyim. Hayatımda bir kez evlilik geçirdim. Ancak olmadı anlaşamadık ve boşandık. Ve yalnız olmaktan yalnız kalmaktan sıkıldım ve bunaldım. Bende artık beni sevecek ve anlayacak saygı ve sevgi verebilen bir bayan arkadaş Diyarbakır da yaşayan veya çevresinde yaşayan yada burada yaşamak isteyen bir bayan arkadaşla tanışmak isterim.

Yaşım 52 bekar emekli aynı zamanda evim var ve çalışıyorum. Çünkü en azından çalışarak evde oturmuş olmuyorum çünkü evinde bekleyen kimsenin olmaması bütün gün o evde yalnız olmak bir bey için ne kadar zor olduğunu ancak benim gibi olan benim gibi yaşayan ve aynı duyguları hissedebilir ve anlayabilir. Önce ki evliliğimden iki çocuğum var ve ikiside büyüdü kendi yuvalarını kurdu. Ve kendi düzenlerini kurdu. Ve bende artık yalnız kaldım. Aslında uzun zamandır düşünüyordum ilan açmayı ancak bu zamana kısmet oldu. Evine ailesine düşkün evine ailesine sahip çıkan bir beyim. Maddi yönden de bir sıkıntım yok çok şükür. Evime aileme eşime bakabilirim. Benim tek istediğim eve geldiğimde sıcak bir karşılaşma. Eşimi koluma takıp gezmek tatil yapmak eğlenmek güzel vakitler geçirmek istiyorum. Ve benim gibi düşünen hayatım da beni anlayacak bana değer verecek ve benim de ona vereceğim değeri bilecek bir bayan arkadaş Diyarbakır yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Benim istediğim ciddi evlenmeyi düşünen bir yuva kurmak isteyen ve bu amaçla tanışmak ve konuşmak anlaşırsak da ileriye doğru ciddi adımlar atabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.Diyarbakır da kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemiyorum. Bu yüzden taşınmayı vs bir şey düşünmüyorum hayatımda.

Bir bayanda aradığım özellikler yaşı 45-50 arası olabilir. Çalışmasına gerek yok ancak yine de isterse saygı duyarım. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Ciddi evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş Diyarbakır da yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatımı birleştirebileceğim doğru kişiyi doğru bayanı bulmak ve birleştirmek isterim. Umarım cevap veren bayanlar olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015