Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Denizli - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Denizli

İyi günler ben Denizli de yaşayan bir beyim. Yaşım 29 bekar daha önce bir evlilik yapmadım bekarım. Ve burada bulunma amacım ise kendime bir bayan arkadaş Denizli yaşayan veya burada olan bir bayan arkadaş arıyorum.

Ve aslında herkesin düşüneceği gibi bir anda burada tanıştığın kişi ile evlilik kuramazsın. Ve bu yüzden iyi tanıyabileceğim tanışabileceğim arkadaşlık kurabileceğim ve sohbet edebileceğimiz ve arkadaşlık kurabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Ve bu nedenden dolayı bayan arkadaş Denizli ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, nazik ve kibar bir beyim.Kadına hayatında ki kadına değer ve önem veren bir beyim. Ve benim için gerçekten önemli olan bu kısa hayat zamanında beni anlayacak dinleyecek benimle bir ömür boyu yanında olacak ve zaman geçirecek bir bayan arkadaş arıyorum. İnsanlara çok değer veririm. Ancak bazen yanlış insanlara değer vererek bazen zaman kaybına uğruyor insan ancak ben artık bu zaman kaybına uğramak istemiyorum daha fazla. Benim istediğim arkadaşlık hayatıma ömrüme ortak olacak beni anlayacak dinleyecek bir bayan arkadaş olmalı. İlk başta tanışıp sohbet edebileceğim sonradan da evlenmeyi düşünebileceğim bir bayan arkadaş olsun istiyorum. Çalışıyorum ve maddi konuda pek bir sıkıntı çekmiyorum. Kendi ayakları üstünde duran işini mesleğini eline almış bir beyim.Zaten bir insan ailesine bakabilecek duruma gelmeden veya kendini hazır hissetmeden önce evlilik gibi bir düşünceye girmem . Bu yüzden kendime maddi ve manevi olarak hazır hissediyorum. Gece hayatım ve kötü bir alışkanlığım yok. Ve bu nedenden dolayı evine ailesine düşkün bir beyim. Daha çok boş vakitlerimde evimde veya ailem ile vakit geçirmesini seven bir beyim.

Bir bayanda olmasını istediğim şeyler Yaşı 25-29 arası olabilir. Bekar olmasını isterim. Ve evlilik düşünen kendini hazır hisseden bir bayan arkadaş olması benim için önemli. Bayan arkadaş Denizli yaşamak istemesi benim için önemli. Ve evine ve ailesine düşkün ve ailesini düşünen eşi ile olmasını seven bir bayan arıyorum. İlgilenen bayanların ilanıma cevap vermesini bekliyorum. Dürüst, saygılı, samimi, çalışan veya çalışmak istemeyen bir bayan da olabilir. Verdiği kararına saygı duyarım. Evlenmeyi düşünen bayan arkadaşların yazmasını ve tanışmak konuşmak sohbet ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015