Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Çorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Çorum

İyi günler ben Çorum da yalnız yaşayan bir beyim. Yaşım 46 bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var oda annesi ile birlikte kalıyor. Zaten üniversiteye gidiyor. ve her türlü maddi desteği sağlıyorum sonuçta bir çocuğum var. Ve onun huzuru istekleri mutluluğu benim için çok önemli. Burada ilan açmak yada bir arkadaşlık sitesine katılmak isteğim aslında vardı. Ve buraya bayan arkadaş Çorum yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Ve az önce dediğim gibi bir arkadaşlık sitesine bakma isteği duymuştum. Ve bu nedenden dolayı aslında uzun zamandır aklımda idi. Ancak bir türlü kısmet olmamıştı. Bir de baktığım siteler arasında beni kendine çeken bir arkadaşlık sitesi yoktu.Bu nedenle burayı bulmam uzun zamanımı aldı. Dürüst saygılı nazik kibar kültürlü bir beyim. Ailesine düşkün kötü bir alışkanlığı olmayan gece hayatı olmayan bir beyim. Çalışıyorum Çorumda kendime ait bir düzenim var. VE evlendikten sonra burada yaşamak istiyorum. Çünkü kurulu bir düzenim var ve evim işim her şeyim burada olduğundan dolayı taşınmayı vs gibi bir şey düşünmüyorum. Büyük bir şey olmadığı sürece buradayım kısmet olursa. Hayatımda istediğim beni anlayabilecek evini eşini benimseyecek sıcak bir aile kurmak isteyen benim gibi hayatı görmüş geçirmiş biri olması benim için önemlidir. Hayatını birleştirmek isteyen aile kurmak isteyen bir bayan olması benim için önemlidir. Benim tek istediğim bir yuva kurmak ve ailem ile vakit geçirmek birbirimiz anlayabilmek sıcaklık saygı ve sevginin güvenin sadakatin olduğu bir yuva kurmak isterim. Bu nedenle bayan arkadaş Çorum yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir.

Bir bayanda istediğim tek şey dürüstlük, saygı, sevgi anlayışın olduğu bir aile ortamı kurmak istemesi benim için önemlidir. Ciddi olan aile yuva kurmak isteyen bir bayan olması benim için önemlidir.Ve bayan arkadaş Çorum yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olmalı. Evlenmiş ayrılmış bir çocuğu olabilir. Maddi konuda bir sıkıntı çekmiyorum ve çalışmasına gerek yok ama çalışmak isterse de verdiği kararına saygı duyarım ve onu desteklerim.Yaşı 40-46 arası olabilir. Ciddi olan bayanları cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015