Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Ciddi - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Ciddi

İyi günler benim ismim Ulaş Adana da yaşıyorum. Çalışan kendi ayakları üstünde duran bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak olmadı anlaşamadık ve boşandık. Hayatımda bayan arkadaş ciddi düşünen evliliği düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 39 çalışan geçimini sağlayan ailesine sevgiye saygıya düşkün dürüst bir yaşantısı olan aile kurmak isteyen ve aile özlemi çeken bir beyim. Daha önceki evliliğim kısa sürdü yani bir aile kurmayı aile olmayı beceremedik sanırım. Ve buna hasret kaldım. Kimse yalnız olmak istemez ve bende hayatımda yalnız olmak istemiyorum beni anlayan destekleyen her zaman birbirimize destek olabileceğimiz birbirimizi anlayabileceğimiz sevgi ve saygının olduğu huzurlu ve mutlu bir yuva kurmak istiyorum. Ben kendimi maddi ve manevi yönden hazır hissediyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Daha çok boş vakitlerim eşim ile ilgilenmeyi eşim ile vakit geçirmeyi gezilecekse eşim ile gezmeyi isteyen bir beyim.Ve hayatımda da benimle aynı düşüncede olan benim gibi bu şeyleri isteyen bir bayan arkadaş ciddi düşünen bir arkadaş arıyorum. Bir kişi ile tanışmak onunla ciddi kararlar almak isterim. Ve aynı düşüncede olduğumuz aynı şeyleri sevdiğimiz aynı duyguları hissedebileceğim bir bayan arıyorum.

Bir bayanda olmasını istediğim özellikler dürüst saygılı, samimi, ailesine karşı sıcak kanlı olan sadık olan ve sevgi verebilecek bir bayan olması benim için önemli. Kendini manevi yönden hazır hissetmesi benim için önemli.Yaşı 30-39 arası olabilir. Benimle birlikte Adana da yaşamak istemesi benim için önemli. Ama olur da başka yer isterse beni için önemi yok orada da iş bir düzen kurabilirim. Önemli olan birbirini anlayabilmek aynı duyguları hissetmek bana göre bunları hissetmek önemli. Bayan arkadaş ciddi düşünecek evlenmeyi yuva aile kurmak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015