Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Cep Telefonları - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Cep Telefonları

İyi günler ne kadar ilanımı bayan arkadaş cep telefonları üzerine açmak istesem de aslında istediğim şey sohbet etmek kendini bilen bir beyle arkadaşlık kurmak ve seviyeli bir sohbet etmek istememle birlikte bu ilanı açmak istedim. Ve benim için mantıklı gelen kısmı da bu oldu açıkçası.

Aslında bayan arkadaş cep telefonları çok aranan özellikle beylerin çok arattığı sesli konuşmak karşındaki kişinin sesini duyarak ne söylediğini anlayan ne söylemek istediğini anlayan kişilerdenim bende. Yani aslında tercih ettiğim şey sesli konuşmak çünkü yazışmak bana göre değil. Çünkü o şekilde tam olarak ne istediğini yada ne söylemek istediğini karşında ki kişiyi yanlış anlama ihtimalin daha yüksek. Ancak sesli konuşmak o şekilde olmuyor. Ben 39 yaşında bekar yalnız yaşayan bir bayanım. Daha önce bir evlilik yaptım. Ancak olmadı ve ayrıldık. Şunu da belirtmek isterim ki maddi amaçlar için burada değilim ve bu gibi tekliflerle gelen kişilere kesinlikle cevap vermem. Bunu da belirtmek isterim. Amacım arkadaşlık kurmak sohbet etmek seviyeli bir arkadaşlık kurmak yeni insanlarla tanışmak için buraya ilan açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı bir bayanım. Çalışıyorum kendi ayaklarımın üstünde duran bir bayanım. İzmir de yaşıyorum. Ve önceki evliliğimden bir çocuğum var. Ve benimle kalıyor. Boş vakitlerimde işten arta kalan zamanlarda onunla vakit geçirmeyi ilgilenirim. Boş vakitlerim bu şekilde geçiyor. Pek sosyal bir bayan değilim. Ve yeni arkadaşlıklar kuracak yeni insanlarla tanışacak pek de vaktim olmuyor. Biraz kendime zaman ayırmak ve sohbet etmek için arkadaş edinmek istediğimden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Bir beyin yaşı 39-50 arası olabilir. Kendini bilen dürüst, saygılı bir bey olması benim için önemli. Şu anlık aklımda evlilik gibi bir düşünce yok. Ve bunu da belirtmek isterim. Kendisine bayan arkadaş cep telefonları ilanı bakan veya yeni arkadaşlıklar kurmak isteyen seviyeli sohbet etmek arkadaşlık kurmak isteyen beylerin cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015