Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Cep Numara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Cep Numara

Aslında benim istediğim arkadaşlık sitesi tam olarak bir kriterim yoktu. Ancak daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak istedim. Günümüzde arkadaşlık kurmak isteyen netten yada bu gibi arkadaşlık sitelerinden arkadaş arayan sevgili bulan veya hayatını birleştirecek bir arkadaş arayan bir sürü kişi var. Ve bende bayan arkadaş cep numara ile ilgili bir ilan açmak istedim.

Aslında bayan arkadaş cep numara arayan bir çok kişi var. En azından bulunduğum arkadaşlık sitesinde öyleydi. Ancak çok böyle eğlencesine zaman geçirmek eğlenmek için bulunan bir sürü kişi var. VE bu yüzden de o sitelerde pek bulunmak istemedim. Ancak ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini bulunca da buraya ilan açmak ve cep telefonu ile konuşmak isteyen sohbet etmek isteyen arkadaş bulmak istemekteyim. Çünkü bana göre telefondan konuşmak daha iyi anlaşılıyor insanlar. Burada böyle mesajlaşarak konuşmak pek bana göre bir durum değil. Ve benim gibi düşünen benim gibi arkadaş edinmek isteyen bir arkadaşla konuşmak tanışmak istemekteyim. Eğer olursa ilgilenen arkadaşlar o şekilde konuşmak tanışmak istemekteyim. Umarım olursa bu şekilde konuşmak tanışmak isteyen arkadaşlar bu şekilde konuşmak isterim. Yaşım 32 bekar bir beyim.Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Benimle arkadaşlık kurmak tanışmak ve telefon aracılığı ile konuşmak isteyen arkadaşların cevaplarını beklerim.

Dürüst, saygılı, samimi, konuşmayı seven arkadaş edinmek isteyen tanışmak isteyen ve en önemlisi bayan arkadaş cep numara ile konuşmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim. Yaşı önemli değil benim için.Amaç seviyeli bir arkadaşlık kurmak ve sohbet etmek olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015