Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Çanakkale - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Çanakkale

Merhabalar ben 45 yaşında bekar çalışan kendine saygısı olan ve etrafında saygı gören bir beyim. Çanakkale de yalnız yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve boşandık. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesinde kalıyor. Hafta sonları da benimle kalıyor.Ben buraya ilan açma sebebim kendime hayatıma girecek bir bayan arkadaş Çanakkale de yaşamak isteyen bir bayan arıyorum.

Bu nedenden dolayı buraya bu ilanı açmak hayatımda ilk kez bana mantıklı gelen bir durum oldu. Dürüst, saygılı, kibar, nazik, bakımlı ailesine eşine düşkün eşi ile vakit geçirmek isteyen eşi ile ilgilenen gezilecekse eşim ile gezmeyi seven bir beyim. Aileye düşkün ve ailenin önemini bilen bir beyim. Gece hayatım veya kötü bir alışkanlığım yok. Maddi gelirim gayet iyi. Ve evleneceğim bayanı bulursam veya ciddi düşünecek bir bayan bulursam ileride yada şimdi Çanakkale de yaşamak istiyorum. Çünkü burada kurulu bir düzenim evim işim her şeyim burada ve taşınmayı yada başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bu yüzden zaten bayan arkadaş Çanakkale ilanını açmak istedim. Artık yalnız olmak istemiyorum eve geldiğimde güler bir yüz değer verebileceğim güvenebileceğim bir bayan arıyorum hayatımda. Evlilik sadece karı kocadan ibaret değil. Birbirini anlamak bir şeyler paylaşmak konuşmak anlaşmak birlikte karar vermek güven sevgi ve saygı ister benim için evlilik demek bunlar demek ve hayatımda bunları yapabileceğim veya yapabilecek bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayanda olmasını istediğim kriterler evine ailesine düşkün benim gibi düşünen aynı fikirde olduğum eşi ile gezmek eşi ile vakit geçirmesini seven evine ailesine düşkün bir bayan olmasını isterim. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun değil yeter ki dürüst olsun bana karşı. Çalışmasını istemem ancak kararı da ona bırakırım ve saygı duyarım. Yaşı 40-45 arası olursa daha iyi olur. Ve en önemlisi bayan arkadaş Çanakkale yaşamak istemesi veya yaşayan bir bayan olması benim için çok önemlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015