Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Çanakkale - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Çanakkale

İyi günler ben Çanakkale de yaşayan bir beyim. 36 yaşında bekar bir beyim. Burada bulunma amacım kendime bayan arkadaş Çanakkale yaşayan benim gibi yalnızlık çeken ve yalnız olmayı sevmeyen hayatında konuşacak sohbet edecek dinleyecek dertleşecek bir arkadaş arıyorum. Bu nedenden dolayı bu ilanı açmak istedim.

Daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü kendimi hazır hissetmiyordum. Hem maddiyat konusunda hem de manevi konuda bu nedenle bekledim. Aynı zamanda da evleneceğim doğru kişiyi bulamadım. Şunu da belirtmek isterim yalnız yaşıyorum Çanakkale de ailem ile altlı üstlü oturuyoruz. Aslında tam olarak ayrı yaşamakta sayılmaz. Benim evlenmemin sebebi maddi konuda kendimi hazır hissetmiyordum ancak bu demek olmuyor ki maddi sıkıntı çekiyoruz. Aksine şimdiki duruma göre ailemin maddi durumu gayet iyi evin tek çocuğuyum. Ancak benim istediğim evlendikten sonra ailem bana destek olmasın bunu kendim başarmak istiyordum. Ve bu nedenle kendimi maddiyat konusunda tam hazır hissetmeden evliliği düşünmedim. Şimdi kendime ait bir evim arabam ve işim düzenli bir gelirim var çok şükür. Ancak şimdi sıra evleneceğim hayatımı birleştirebileceğim mutlu huzurlu bir aile ortamı kurabileceğim beni anlayabilecek eşi ile vakit geçirmesini seven aileye düşkün bir bayan arıyorum. Bayan arkadaş Çanakkale yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan olması benim için önemlidir. Dürüst, saygılı, nazik kibar bir beyim. Evine ailesine düşkün bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Eşi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile vakit geçirmesini seven bir beyim.

Hayatımı birleştirebileceğim dürüst, samimi, sıcak kanlı bir bayan arkadaş Çanakkale yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir. Ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Yaşı 28-36 arası olabilir. Ailesine düşkün ailesi ile vakit geçirmesini seven ailesi ile olmayı seven bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi evlenmeyi düşünen bayanların cevaplarını bekliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015