Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bulma Uygulaması - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bulma Uygulaması

Bayan arkadaş aramak sevgili bulmak kendini yalnız hisseden beylerin kendine bayan arkadaş edinmek ve hatta bayan arkadaşların bile kendini bir bayanla konuşur iken daha rahat hissedeceği ve daha iyi anlayacağını düşündüğü için bayan arkadaş bulma uygulaması tercih edilmektedir.

Yani ister bayan olsun ister bey olsun fark etmiyor bu bayan arkadaş bulma uygulaması yada bu arkadaşlık uygulamaları artık çok yaygın olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir bayan için bir bayanla sohbet etmek konuşmak bazen bir beyle erkekle sohbet etmekten daha iyi oluyor. Çünkü derdini sıkıntını kolayca anlatabiliyor ve seni anlayabileceğini bir bayan olarak seni anlayacağını düşünürsün ve belki arada sıkı bir dostluk arkadaşlık bile kurabilen bu gibi uygulamalarda sıkı dostlukların arkadaşlıkların kurulduğu bile oluyor. Hatta bu gibi arkadaşlık sitelerin de veya uygulamalarında tanışıp ömrünü hayatını birleştiren bir sürü bey ve bayan arkadaş da bulunmaktadır.İşte bence birisiyle kavga çıkmasın diye susmak yada kırılmasın diye uğraşmak sessiz kalmak ve kırmamak için altan alınan konular oluyor. VE karşı tarafa sen değer verdikçe bazen değer saygı ve sevgi görmüyorsun. Ve şimdi anlıyorum ki bazı kalpler kırılmalı bazı kavgalar yaşanmalı ve bazen susmamak daha iyi çünkü kırılacak kalp kırılmalı bana göre böyle olmalı.

Çünkü bazı şeyler yaşandıkça öğreniliyor ve yaşandıkça bir şeylerden ders çıkarıyorsun. Ve hatta ben de bu durumu yaşadım. Ve beni iyi anlayacak dertleşebileceğim sosyal ortamda yada bayan arkadaş bulma uygulaması kendime uygun bir arkadaş bulmak konuşmak dertleşmek isterim. Bu nedenle bu konuyu bu ilanı buraya açmak istedim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015