Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bulma Uygulamaları

Ben hayatım da ilk defa aslında bayan arkadaş bulma uygulamaları bakmak ve kendime uygun bir bayan arkadaş edinmek istediğimden dolayı bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve şansımı denemek istedim. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran bir bayan arıyorum.

Daha önce evlilik yapmadım çünkü karşıma doğru kişi çıktığını düşünmüyorum. Bekarım çalışan bir beyim. Kendime ait bir evim var. Bursa da yalnız yaşayan bir beyim. Ailem de alt katımda yaşıyor yani aile apartmanın da yaşıyoruz. Çalışan maddi yönden bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile mutlu olan bir beyim. Dürüst, saygılı, kibar, nazik ve anlayışlı bir beyim.Yaşım 35 bekarım. Artık bende beni anlayan yanında huzur bulduğum sevebileceğim ve saygının olduğu bir yuva aile kurmak istiyorum. Bunun için de kendime ait bir yuva aile düzen kurmak artık bende ailem ile mutlu olmak istiyorum. Bu nedenden dolayı da bayan arkadaş bulma uygulamaları bakmak istemiştim. Ancak buralarda pek cevap alamadım ve kendime uygun bir bayan arkadaş bulamadım ve bunun için de bu arkadaşlık sitesine bir ilan açmak ve kendimi sizlere tanıtmak istedim.

Eğer benim gibi ciddi düşünen evine ailesine bağlı düşkün vakit geçirmesini seven evi ve ailesi ile ilgilenen bir bayan arkadaş varsa. vE en önemlisi dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, çalışan kendi ayakları üstünde duran aile kurmak isteyen ve mutlu olmak evlenmeyi düşünen bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 28-35 arası olan dürüst, saygılı hiç evlenmemiş bekar olan ailesine düşkün ve aile kurmak isteyen ve bayan arkadaş bulma uygulamaları arayan bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015