Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bulma Sitesi Bedava - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bulma Sitesi Bedava

Bir bey olarak kendime bayan arkadaş bulmak istiyorum. Ve bunu aklıma gelen en iyi bana göre en uygun olan bu arkadaşlık sitesinde paylaşmak istedim. Yalnız bekar bir beyim. Daha önceden beri aklımda ve bu nedenden dolayı bayan arkadaş bulma sitesi bedava olanlara bakıyordum.

Ve bu arkadaşlık sitesi karşıma çıktı ve bende buraya kendi ilanımı açmak ve kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş bulmak için bu ilanı açmak benim için çok mantıklı geldi. Biraz size kendimden bahsedeyim. Yaşım 48 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var ve annesi ile kalıyor. Tabi çocuğum tüm maddi yönden geliri bana ait ve o mutlu olduğu sürece nerede kalmak istiyorsa orada kalabilir. Hafta sonları veya canı sıkıldı mı yanıma gelir ve benim boş vakitlerim de birlikte zaman geçiririz. Geri kalan zamanımda çalışıyorum. Kendime ait bir dükkanım var ve onu işletiyorum. Aydın da yaşıyorum. Ve aslında dürüst olmak gerekirse evlendikten sonra da burada yaşamak isterim. Çünkü işim evim ve kurulu bir düzenim var. Ve onu bozmak istemiyorum. Bu nedenden dolayı eğer hayatıma girecek bir bayan arkadaş olursa Aydın da yaşamak istemesi benim için çok önemli. Zaten bana göre birisini kalpten sever ve saygı duyar bağlanırsan yaşadığın yerin bir önemi olmamalı bu bayan için de erkek için de geçerli bana göre en azından ben bu şekilde düşünüyorum. Maddi ve manevi yönden kendimi hazır hissediyorum. Evine eşine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven bir beyim. Dürüst, saygılı, nazik kibar bir beyim. Bakımlı ve kendine özenen bir beyim. Bu arkadaşlık sitesine bayan arkadaş bulma sitesi bedava olanlara bakar iken buldum ve kendime hayat arkadaşım olacak bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayan arkadaştan istediğim tek şey ailesine evine sahip çıkması ve benimsemesidir. Dürüst, saygı ve samimiyet bekliyorum. Yaşı 40-47 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Her şeyden önemlisi Aydın da yaşamak istemesi benim için önemlidir. Çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım kararına ve elimden gelen desteği sağlayabilirim. Bayan arkadaş bulma sitesi bedava olanlarla ilgilenen kendi ilanını açan bayan arkadaşları beklerim. Düzenli bir hayat kurmak isteyen sevgi ve saygının olduğu bir yuva kurmak isteyen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015