Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bulma Programı - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bulma Programı

Arkadaş bulmak özellikle ciddi düşünen dürüst bir bayan arkadaş bulmak oldukça zor. Ve bunun için de hayatınızda benim gibi bayan arkadaş arayan kişi iseniz bunun için de rahatlıkla kullanabileceğimiz bayan arkadaş bulma programı yada arkadaşlık siteleri mevcuttur.

Ancak tabi bu arkadaşlık sitelerinde de arkadaş olarak takılmak isteyen veya ciddi düşünmeyen veya sadece eğlenmek vakit geçirmek için veya da yeni insanlarla tanışıp sohbet etmek isteyen bayan arkadaşlar mevcut. Ve bunun üzerine bir sürü arkadaşlık sitesi veya bayan arkadaş bulma programı mevcut. Ancak benim istediğim bu olmadığından dolayı ve kendime uygun hayatıma uygun bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Tabi herkesin dediği gibi veya herkesin istediği gibi arkadaşlık siteleri de bazen sizin istediğiniz sonucu vermeyebiliyor. Ancak bu site hem ücretsiz oluşu bakımdan hem de aktif bir site olduğundan dolayı burası benim için uygun gözüktü. Ve buraya ilan açmak ve şansımı denemek istedim.Biraz da size kendimden bahsedeyim ben yaşım 32 olan bir beyim. Ailem ile birlikte yaşıyorum çalışan bir beyim. Maddi yönden bir sıkıntım yok. Dürüst, saygılı, samimi kibar ve nazik bir beyim. Daha önce evlilik yapmadım. Çünkü hayatıma girecek dahil edecek dürüst bir bayan bulamadım yada şöyle diyeyim doğru bayanı bulamadım. Bunun için de bu arkadaşlık sitesine bu ilanı açmak ve kendime hayatıma uygun bir bayan arkadaş bulmak istediğimden dolayı bu ilanı açmak mantıklı geldi. Tabi ilk başta ne kadar evlilik desem de evlilik olmaz. O yüzden ilk başta arkadaşlık olacak şekilde bir bayan arkadaş arıyorum.

Hayatımda aradığım bayan arkadaş dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün daha önce evlilik yapmamış bekar olan bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 25-32 arası olan bir bayan arkadaş arıyorum. Ciddi düşünen ilk başta amaç arkadaşlık olsa bile ileriye doğru ciddi düşünen evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Ve bunun için zaten daha önceden de bayan arkadaş bulma programı baktım. Ancak istediğim sonucu alamadım. Bunun için buraya ilan açmaktayım. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015