Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bul Facebook - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bul Facebook

Bayan arkadaş bulmak için yada şöyle diyeyim kendi için artık bayan arkadaş bul facebook da bunlara bakar iken daha sonra dan nette arkadaşlık sitelerine denk geldim. Ve kendim için uygun olan bir arkadaşlık sitesi aramak için nette bir araştırma yaptım. Haliyle bazı siteler ya arkadaşlık üzerine yada hoş güzel vakit geçirmek üzerine kurulu oluyor.

Ve genellikle niyetleri ciddi olmuyor.Veya da ücretli oluyor ve profil oluşturmak için yada belli bir kayıt olmak için sizden ücret talep ediyorlar. Bende bu şekilde bir arkadaşlık sitesi aramıyordum. Ve ücretsiz sitelerinde olduğunu düşünmemiştim ve kendime bayan arkadaş bul facebook aramak aklıma gelmişti. Ancak orada hepsi doğru hesap çıkmama olasılığı çok yüksek ve bir kaç kez başıma geldi. Ve pek ciddi evlenmeyi düşünen bayanlar bulunmuyor. Bu nedenden dolayı tekrar bir arkadaşlık sitesi aramaya karar verdim. Ve daha sonra bu arkadaşlık sitesini buldum. Ve buraya ücretsiz profil oluşturmak belli bir ücret ödemeden kayıt olmak ve gelen yorumlara ücretsiz cevap verildiğini görünce bende buraya ilan açmak ve kendi ilanımı açmak istedim.Biraz size kendimi tanıtayım. Yaşım 52 bekar bir beyim. Daha önce severek evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti. 1 çocuğum var ve o kendi yuvasını kurana kadar da evlilik düşünmemiştim. Ancak şimdi yalnız kalınca tek olmak oldukça zor geliyor ki bana inanamazsınız. Emekli aynı zamanda çalışan bir beyim. Tam çalışmak da denmez. Kendime ait bir dükkanım var onu işletiyorum en azından bu şekilde vakit geçirmeye çalışıyorum. Dürüst, saygılı, kibar ve nazik bir beyim. Bursa da yaşıyorum. Ve eğer evleneceğim bayanı bulursam da burada yaşamak isterim.Çünkü taşınmak yada başka bir yerde yaşamak istemiyorum. Burada kurulu bir düzenim var ve onu bozmak istemem.

Beni anlayabilecek benim gibi tekrar evlilik düşünen dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışmasını istemem evi ve benimle ilgilenmesini isterim evleneceğim bayanın. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Bir yuva kurmak isteyen evlilik isteyen ve Bursa da yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önceden bayan arkadaş bul facebook bulundum.Ancak orada tam olarak istediğim arkadaşlığı ciddiyeti bulamadım. Umarım burada ciddi olan evlenmek isteyen bayanların mesajları gelir. Yaşı 45-50 arası olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015