Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Bul Ankara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Bul Ankara

Ben bekar Ankara da yaşayan yalnız olan çalışan kendi kendine yaşayan ayakları üstünde duran bir beyim.Yaşım 32 bekar daha önce bir evlilik yapmadım. Çünkü kendimi maddi ve manevi olarak hazır hissetmemiştim.Burada bir arkadaşlık sitesinde bulunma istediğim aslında uzun zamandır vardı. Ancak fırsatım olmadı ve ancak şimdi kendi ilanımı açmak istedim. Ve buda bayan arkadaş bul Ankara ilanını açmak istedim.

Kendimi evliliğe hazır hissetmemin sebebi maddi sıkıntıdan vs değil. Aksine durumumuz iyi ailemin durumu ancak ben kendi başıma bir şeyler başarmak istediğimden dolayı. Ve evlenirsem ailemden maddi bir beklenti içine girmemek için çabaladım. Ve kendi yaşantıma uygun bir şeyler başarmaya çalıştım. Ve evliliği düşünmedim. Bana göre iş gelir manevi yönden kendini hazır hissetmeden ne bir bayan ne de bir erkek evlenmemeli ki boşanmalar olmasın.En azından bu benim düşüncem. Şuan kendi gelirim ve işim ve düzenli bir gelirim var. Çok şükür bu duruma da ve Ankara’da yaşıyorum. Evlenirsem veya evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum. Kibar nazik, kültürlü, dürüst, saygılı, hayatındaki kadına değer ve önem veren onun mutluluğunu isteyen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Arkadaş çevrem var tabi ama öyle sık sık konuşmam arada bir buluşur sohbet etmeye öyle buluşur konuşuruz. Evine ailesine düşkün bir beyim. Aile kurmak ve mutlu olmak sıcak bir yuva kurmak için bayan arkadaş bul Ankara yaşamak isteyen veya Ankara da yaşayan bekar bayan arkadaş arıyorum kendime.

Bir bayan da olmasını istediğim Dürüst, saygılı samimi sıcak kanlı, bir bayan arıyorum. Ailesine düşkün ailesinin önemini bilen ailesi ile vakit geçirmesini seven bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 25-32 arası olabilir. Ankara da yaşamak isteyen veya yaşayan bekar yada evlenmiş ayrılmış ta olabilir ancak çocuğu olmazsa sevinirim. Bu şekilde olan bayanları beklerim. Eğer ciddi düşünen evliliği düşünen bayan arkadaşlar var ise mesajlarını beklerim. Bayan arkadaş bul Ankara yaşamak isteyen veya yaşayan bayan arkadaşları beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015