Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum - Bayan Telefon Arkadaşı

Bayan Arkadaş Arıyorum

asksevgihane.com yeni hızlı ilan kategorisi olan Bayan Arkadaş Arıyorum kategorisinde sizde üye olmadan kolayca kendi hızlı ilanınızı yayınlayabilir, ilanları yanıtlayabilirsiniz. İlginizi çeken diğer kategorilere ulaşmak için site ana sayfasından arama yapabilir, arama sonucunda ilginizi çeken kategorilerdeki ilanlara yanıtlar yazabilir ya da kendi ilanınızı oluşturabilirsiniz. Arama sonucunda aradığınız hızlı ilan kategorisi sonuçlarda çıkmıyor ise iletişim sayamızdan bu kategorinin de dahil edilmesini isteyebilirsiniz. Makul her öneri site kurallarına bağlı olmak şartı ile işleme alınır ve yoğunluk durumuna göre en kısa sürede yeni hızlı ilan kategorisi olarak eklenir.

Yeni hızlı ilan kategorisi olan Bayan Arkadaş Arıyorum sayfamızda site genilde yer alan ilan profilleri ve hızlı ilan kategorilerinde de olduğu gibi site kuralları geçerli olup bu kurallara aykırı içerikler ya onaylanmazlar (yayına alınmazlar) ya da gelen ziyaretçi şikayetleri neticesinde yayından kaldırılırlar. Hızlı bir şekilde yayına giren ve siz aksini isteyinceye dek yayında kalan iletiler için lütfen bir kez olsun site kurallarını okuyunuz. Daha hızlı yayına giren ve maximum sürede yayında kalan profiller, ilanlar ve ilan yanıtlar ile çok daha fazla ziyaretçiye ulaşmış olursunuz. Ayrıca sizler de site hızlı kategorileri ve profillerde gezinirken aykırı gördüğünüz her iletiyi şikayet edebilirsiniz. Şikayetler titizlikle incelenmekte ve haklı bulunması halinde ilgili içerik hemen yayından kaldırılmaktadır.

Yeni kategori önerisi olarak ziyaretçimiz tarafından önerilen Bayan Arkadaş Arıyorum ilan sayfası eklenmiş olup diğer kurallara uygun öneriler de zaman içerisinde ekleneceklerdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015