Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Muğla - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Muğla

İyi günler ben Muğla da yaşayan bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden bir çocuğum var. Annesi ile birlikte kalıyor ama hafta sonları benim yanıma geliyor. Zaten artık o kadar küçük de değil ama bu demek oluyor ki istekleri ihtiyaçları da onunla birlikte büyüyor. Elimden geldiğince çocuğumla ilgilenirim. Benim bu arkadaşlık sitesine ilan açma nedenim ise bayan arkadaş arıyorum Muğla da bunun için de ilan açmak istedim.

Hayatımda artık bende yalnız kalmak yalnız olmak istemiyorum. Bir kez evlilik yaptım ancak olmadı bazı nedenlerden dolayı anlaşamadık ve boşandık boşanalı da oluyor baya. Ve bende artık yalnız olmak istemediğimden dolayı bayan arkadaş arıyorum Muğla da bunun için de hayatımda doğru kararlar verebilmek ve aradığım hayat arkadaşını bayanı bulabilmek için buraya ilan açmak istedim. Yaşım 49 bekar çalışan maddi durumu iyi olan bir beyim. Muğla da yaşıyorum evlendikten sonra da burada yaşamayı düşünüyorum çünkü burada kurulu bir düzenim işim evim her şeyim burada ve taşınmayı yada başka bir yere yerleşim tekrar bir düzen kurmayı düşünmüyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar nazik anlayışlı elinden geldiğince eşini düşünen saygılı bir beyim, evini ailesini düşünen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evi ve ailesi ile ilgilenmesini seven bir beyim. Evlilik demek hayatını paylaşabileceğin bir eş demek ve bende beni anlayan dinleyen eve geldiğimde yanın da olmaktan mutluluk duyabileceğim bir bayan arkadaş istiyorum.

Bunun için de buraya ilan açmak istedim. Dürüst kibar samimi içten bir bayan arkadaş arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Evlilik düşünen ciddi düşünen benim gibi bayan arkadaş arıyorum Muğla da yaşamak isteyen aynı düşüncede olduğum bir bayan arkadaşla tanışmak beni de mutlu eder. Yaşı 40-49 arası olan Muğla da de yaşamak isteyen veya düşünebilen bir bayan arkadaş arıyorum. Pek fazla bir şey söylemek istemiyorum tanışıp anlaştıktan sonra zaten birbirimizi yakından tanıdıktan sonra ancak ciddi bir ilişki düşünebiliriz. Ancak yine de bana yazacak bayanların ciddi niyetle yazmasını ve bu amaçla tanışmasını isterim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015