Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum İstanbul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum İstanbul

İyi günler ben bekar bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Yaşım 46 bekar çalışan aynı zamanda emekli olmama çok az bir zaman kaldı. Kendi halinde yaşayan işi ve evi ile ilgilenen ve bu evliliğimden bir çocuğu olan bir beyim. Benim istediğim bayan arkadaş arıyorum istanbul yaşayan beni anlayacak niyeti evlilik olan evlilik isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam ben çalışan hayatı düzgün ve düzenli olan bir beyim. Önce ki evliliğimden bir çocuğum var o da annesi ile birlikte yaşıyor. Tabi görüşüyoruz ve çocuğumla ilgileniyorum. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı bir beyim. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Benim istediğim sohbet edebileceğim konuşabileceğim arkadaşlık yapabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum istanbul yaşayan veya yaşamak isteyen. Ciddi bir ilişki düşünüyorum evlilik düşünen bir beyim. İstanbul da yaşıyorum. Oldukça düzenli bir hayatım var. Beni anlayan benim gibi evlilik düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Hayatımı paylaşabileceğim bir ömür yanımda olacak olan bayan arıyorum.

Evlenmiş ayrılmış olabilir. Evine ailesine bağlı evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen İstanbul da yaşayan bir bayan arkadaş istiyorum. Yaşı 38-45 arası olan evlilik düşünen ve bu amaçla tanışmak isteyen bekar veya evlenmiş ayrılmış veya çocuğu da olabilir. Bu amaçla tanışmak isteyen bayan arkadaş arıyorum istanbul yaşayan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Arkadaş olalım.

  2. Mrb.

  3. Nasılsın canım.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015