Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Gaziantep - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Gaziantep

İster bir bayan olsun ister bir erkek olsun bazen yalnızlık herkesi bunaltır hayatında kendisini anlayacak dinleyecek destek olacak hayat arkadaşı arar. Ve bulamayınca da insan bu gibi arkadaşlık sitelerinde şansını denemek gerçek arkadaşlığı hayat arkadaşını ruh eşini bulmayı umut eder. Ben de bayan arkadaş arıyorum Gaziantep de yaşayan veya benimle Antep de yaşayan bekar bir bayan arıyorum.

Bunun için de buraya bu arkadaşlık sitesine ilan açmak ve şansımı denemek istedim.Bekar çalışan maddi durumu iyi olan kendine ait bir iş yerim var maddi konuda bir sıkıntım yok evine ailesine bakabilecek bir beyim. Yaşım 45 bekarım daha önce bir evlilik yaptım ve bu evliliğimden de bir çocuğum var benimle birlikte yaşıyor. Boşanma sebebim biraz özel ve burada anlatabileceğim bir durum değil. Ancak tabi hayatıma giren kişiye ve ciddi düşüneceğim bayana tüm dürüstlüğüm ile anlatacağımı da belirtmek isterim.Sadece burada herkesin görebileceği şekilde paylaşmak istemedim. Dürüst saygılı kibar anlayışlı elinden geldiğince hep ailesi için çalışan uğraşan ailesinin evinin mutluluğu için uğraşan evine ailesine değer veren aile kavramını önemseyen bir beyim. Gece hayatım veya herhangi bir kötü alışkanlığım yoktur. Ben işi ile ve çocuğu ile ilgilenmeye çalışan bir beyim. İnsanlar yalnızlıktan sıkılır yalnız olmak bazen korkutucu gelebiliyor insana özellikle canın sıkkın olduğu zamanlarda eve geldiğinde şöyle yüzüne bakıp huzur bulabileceğin kimse olmadığı zaman özellikle bu yalnızlık daha da korkutucu kendini çaresiz hissetmene sebep olabiliyor. İşte bunun için ben de tekrar evlenmek kendime bir yuva kurmak istediğim için bayan arkadaş arıyorum Gaziantep benimle birlikte yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Çünkü burada işim düzenim kurulu bir hayatım var ve bunu bozup başka bir yerde yaşamam mümkün değil.

Bunun için de benimle birlikte bayan arkadaş arıyorum Gaziantep yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum kendime. Evlilik düşünen bu konuda ciddi olan evlenmiş ayrılmış veya çocuğu olabilir. Birbirimizi anlayabileceğimiz evine ailesine bağlı sorumluluk sahibi evine ailesine düşkün bir bayan arkadaş arıyorum. Yaşı 37-45 arası olan ve Antep de yaşamak isteyen veya düşünen veya yaşayan bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015