Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul

Merhabalar ben Fikri bekar çalışan aynı zamanda emekli dürüst güvenilir saygılı kibar nazik düşünceli anlayışlı bir beyim. Bolu da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak eşim erken yaşta vefat etti. Ve bu evliliğimden bir çocuğum vardı. Eşim vefat ettikten sonra çocuğumu tek başıma büyüttüm okuttum. Tabi bakınca insan benim gibi olan yada bu durumu yaşayan bir çok kişi görebiliriz. Benim istediğim bayan arkadaş arıyorum dul olan beni anlayacak benim önemseyecek evini önemseyecek bir bayan arıyorum.

Biraz kendimi tanıtacak olursam yada kendimden bahsedecek olursam.Benim yaşım 52 bekar bir beyim. Bir çocuğum vardı oda beni anlayacak yaşa geldi diye düşünüyorum. Evine ailesine bağlı kötü bir alışkanlığı olmayan ve gece hayatı olmayan bir beyim. Benim istediğim benim gibi evine ailesine bağlı evine ailesine sahip çıkan evini düşünene eşine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum dul arıyorum. Çünkü beni anlayacak benim gibi düşünen bir bayan arkadaş aradığımdan dolayı daha önce evlenmiş ayrılmış olabilir yada benim gibi eşi vefat etmiş de olabilir. Bolu da yaşamayı düşünüyorum evlendikten sonra çünkü burada kurulu bir düzenim hayatım işim var bunları bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Bunun için benimle birlikte Bolu da yaşamak isteyen yada kabul edecek bir bayan arıyorum. Maddi konuda bir sıkıntısı olmayan evine ailesine bağlı bir beyim.

Benim gibi evlilik düşünen bu konuda ciddi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum. Beni anlayacak eşine karşı bağlı eşini önemseyen evine önemseyen değer veren dürüst saygılı bakımlı kendine evine özenen ve yaşı 45-50 arası olan bayan arkadaş arıyorum dul ilgilenen bayanların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015