Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul İzmir - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul İzmir

Merhabalar iyi günler ben bekar kendi halinde yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ciddi düşünen bir beyim. Benim istediğim bayan arkadaş arıyorum dul İzmir de yaşayan yada yaşamak isteyen bekar bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için de bu ilanını açmak istedim. Benim istediğim tekrardan yeni bir hayat kurabileceğim tekrardan yeni bir düzen kurabileceğim hayatımı paylaşabileceğim hayatıma girebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Daha önce bir kez evlendim ayrıldım. Bu evliliğimden bir çocuğum var annesi ile birlikte yaşıyor. Tek başına yalnız başına hayat olmuyor. Yaşım 48 bekar çalışan ve aynı zamanda maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. İzmir de yaşamaktayım. Dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı evine ailesine düşkün ailesini önemseyen bir beyim. Kötü bir alışkanlığım yada gece hayatım yoktur. Ben bayan arkadaş arıyorum dul İzmir de yaşamak isteyen veya yaşayan benim gibi bir düzen kurmak isteyen yeni bir başlangıç yapmak isteyen hayat arkadaşı arayan bayan arkadaş arıyorum. İnsanlar bazen yanlış seçimler yada yanlış şeyler yapabilir önemli olan bunlardan ders almak ve kendine bir kez daha şans vermek çünkü ben hayatımda kendime bir kez daha şans vermek istiyorum. Ve bunun içinde evlenebileceğim ve tanışabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum.

Bunun için de bu arkadaşlık sitesine ilan açmak istedim. Bekar çalışan yada çalışmayan dul evlenmiş ayrılmış olabilir. Önceki evliliğinden çocuk sahibi de olabilir. Tekrar dan kendine bir düzen kurmak isteyen dürüst saygılı ailesine evine bağlı düşkün eşine ailesine bağlı bir bayan arkadaş arıyorum dul İzmir yaşayan veya yaşamak isteyen yaşı 40-48 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015