Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul Almanya - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Dul Almanya

İyi günler ben Almanya da yaşayan bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran saygılı dürüst maddi konuda bir sıkıntısı olmayan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak kağıt üzerinde bir evlilikti benim için bazı şartlardan ötürü yaptım. Bu tabi hayatıma giren bayana özel olarak açıklarım sadece burada yazmak yada açıklamak istemiyorum. Ben bayan arkadaş arıyorum dul Almanya yaşayan yada yaşamak isteyen bir bayan arkadaş arıyorum.

Yaşım 42 bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst saygılı kibar nazik anlayışlı kendine göre bir hayatı olan bir beyim. Benim istediğim aslında beni anlayan dinleyen hayatımı birlikte geçirebileceğim ve benimle aynı düşüncede olan bir bayan arkadaş arıyorum dul Almanya yaşayabilecek benimle bir hayat kurabilecek bir bayan arıyorum. Bu yaşadığım evlilikten çocuğum yok. Aslen Türkiye de yaşıyordum. Ancak uzun zaman önce buraya geldim. Ve burada kendime bir düzen ve hayat kurdum. Ancak burada yalnız olmak da bir o kadar zor. Benimle bir hayat sürecek benimle bir hayat kurabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün vakit geçirmesini seven evi ile ilgilenmesini seven bir beyim.Benim istediğim de evine ailesine düşkün benim gibi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.Kibar nazik anlayışlı bir beyim.

Evlenmiş ayrılmış olabilir ve ya çocuğu olabilir. Bekar çalışan kendi ayakları üstünde duran dürüst saygılı benim gibi düşünen evine ailesine bağlı benim gibi düşünen ve Almanya da yaşayabilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Yada Almanya da yaşayan dul veya bekar olabilir. Bayan arkadaş arıyorum dul Almanya yaşayan veya yaşayabilecek bir beni anlayacak ciddi düşünebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayan arkadaşların cevaplarını bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015