Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Bursa - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Bursa

İyi günler ben Bursa da yaşayan bekar çalışan bir beyim. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Yaşım 38 bekarım. Bursa da yaşıyorum. Ben aslında bayan arkadaş arıyorum Bursa da yaşayan yada bursa da yaşamayı düşünen ciddi bir ilişki düşünen bir bayan arıyorum.

Biraz kendimi açıklamak ve tanıtacak olursam. Bekar çalışan maddi konuda bir sıkıntısı olmayan ciddi bir ilişki düşünen evlilik düşünen bir beyim. Kibar nazik anlayışlı evine ailesine düşkün maddi konuda bir sıkıntısı olmayan dürüst saygılı elinden geldiğince evine ailesine düşkün olan bir beyim. Herhangi bir kötü alışkanlığım veya gece hayatım yoktur. Daha önce bir evlilik yaptım ancak bazen insanlar anlaşamaz ve yanlış birbirine uymayan kişilerle evlilik yapar benim daha önce ki evliliğimde bu şekilde bir evlilikti. Evlilikten ikimizin de beklentileri farklı olduğuna birbirimize uymadığımıza karar verdik.Çok uzun bir evlilik de olmadı 2 sene süren bir evlilik oldu ve en sonda birbirimizi yıpratmaktan kırmaktansa boşanmaya karar verdik. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim. Ciddi bir ilişki arayan evlilik düşünen bir beyim. Bunun için de bayan arkadaş arıyorum Bursa benimle birlikte yaşamak isteyen veya yaşayan bir bayan arıyorum. Önemli olan birbirimizi anlayabilmek birbirimize önem ve değer vermek kıymet vermek. Benim tek istediğim mutlu bir aile kurabilmek.

Benimle aynı düşünce de olan aynı beklentiler için de olan ve bu şekilde ciddi düşünen evlilik düşünen bayan arkadaş arıyorum Bursa da yaşamak isteyen veya yaşayan. Çünkü Bursa da kurulu bir düzenim ve hayatım işim var ve onu bozup başka bir yerde yaşamayı düşünmüyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir çocuğu da olabilir. Amaç birbirimizi anlamak ve ne istediğimizi bilmek yaşı 30-38 arası olan bayan arkadaşların cevaplarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015