Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum Ankara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum Ankara

Ben hayatıma ömrüme sahip hayatıma girecek bir bayan arkadaş arıyorum Ankara da yaşıyorum ve burada yaşamayı da seviyorum. Ve ilanı bu yüzden buna özgün açıyorum. Eğer hayatımda ciddi düşünebileceğim bir bayan arkadaş bulabilirsem burada yaşamak isterim. Çünkü kurulu bir düzenime evim işim her şeyim burada ve burada yaşamak isterim. Taşınmak istemem bu nedenden dolayı.

Yaşım 39 çalışan kendi ayakları üstünde duran bir beyim. Daha önce yanlış tercihlerle bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık ve ayrıldık. Bu evliliğimden çocuğum yok. Bu nedenden dolayı buraya bayan arkadaş arıyorum Ankara ilanını açmak istedim. Bana göre bu arkadaşlık sitesi samimi güvenilir geldi ve buraya bu arkadaşlık ilanını açmak istedim. Dürüst, saygılı, samimi, nazik, kibar bir beyim. Etrafında sayılan sevilen bir beyim. Tabi dışarıda ne kadar değer gördüğünün veya sevildiğinin bir önemi yok bence. Çünkü eve geldiğinde seni dinleyecek seni anlayacak eve geldiğinde konuşacak bir bayan hayat arkadaşın yoksa bunların veya hiç bir şeyin bir önemi yok bana göre. Ben artık hayatımda mutlu olmak ve mutlu etmek istiyorum. Eve geldiğimde güler yüzlü bir eşim olsun sıcak bir yuvam olsam eve geldiğimde oh diyebileceğim yanında huzur bulabileceğim bir bayan arkadaş arıyorum. Umarım bulabilirim diye ümit ediyorum. Gerçekten yalnız hissetmek yalnız olmak çok zor bir kişi bunu yaşayınca anlıyor. Ben uzun zamandır yalnız yaşıyorum. Tabi annem babam kardeşim var. Ama herkes kendi hayatında kendi evinde ben de artık eve geldiğimde huzur bulmak sıcaklık hissetmek evimde neşe olsun istiyorum.

Aradığım bayan arkadaş arıyorum Ankara da yaşamak istemesi benim için önemli. Veya Ankara’da yaşayan bekar bayan da olabilir. Yaşı 30-39 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Bunlar benim için sorun olmaz. Benim için önemli olan sıcak kanlı olması dürüst olması samimi olması evine ailesine bağlı olması ve sahip çıkabilmesi benim için önemlidir. Benim gibi aile kıymeti bilen artık bir yuva kurmak isteyen aile kurmak isteyen kendine hayat arkadaşı arayan bir bayan arkadaş arıyorum. İlgilenen bayanları bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015