Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arıyorum

Bir yalnız yaşayan bir bey olarak kendime bayan arkadaş arıyorum ve bunun için bir arkadaşlık sitesine bakmaya başladım. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve buraya kendi ilanımı açmak istedim. Herkes gibi bende bekar yalnız yaşayan bir beyim ve yalnız olmak istemiyorum hayatımda bana değer veren ve benim de ona değer vereceğim bir bayan olsun istiyorum.

Yaşım 50 bekar daha önce bir evlilik yaptım. Eşim vefat etti erken yaşta. O zamandan beri evliliği düşünmemiştim. Ancak çocuklar gitti kendine ait bir düzen yuva kurdu. Ve bende yalnız kaldım. Çalışıyorum aynı zamanda emekliyim çifte emekliyim. Almanya’da yaşadım ve çalışmıştım ve oradan da emekliyim maddi gelirim gayet iyi. Çalışmakta kendime ait bir dükkanım var onu işletiyorum en azından vakit geçirmiş oluyorum. Çünkü beni bekleyen evde beni karşılayacak kimse yok ve eve gitmek geliyor bu sebepten ötürü.Dürüst, saygılı, samimi, kibar, kültürlü bakımlı bir beyim. Niğde’de yaşıyorum. VE eğer kısmet olursa evlenirsem de burada yaşamak isterim. Çünkü burada kurulu bir düzenim ve evim var ve taşınmak yeni bir yere alışmak yada yeni bir yere ayrıca düzen kurmak istemem. Kötü bir alışkanlığım veya gece hayatım yok. Daha çok ailesine düşkün ailesi için uğraşan ailesi eşinin mutluluğunu düşünen isteyen bir beyim. Hayatımda bana uygun beni anlayacak değer kıymet verecek eve geldiğimde sadece tek istediğim güler bir yüz sıcak bir karşılama ve bunu verebilecek bana huzur ve mutluluk verebilecek bir bayan arkadaş arıyorum işte bu sebepten ötürü buraya ilan açmak istedim.

Baktım ve benim gibi ilan açan veya çeşit çeşit ilanları gördüm ve bende bir ilanım olsun ve belki bulabilirim diye buraya bayan arkadaş arıyorum ilanını açmak istedim. Aradığım bayan arkadaşın yaşı 45-50 arası olabilir. Dürüst, saygılı, samimi, sıcak kanlı, ailesine karşı sevgi ve saygı besleyen ailesinin kıymetini bilen mutluluğun huzurun değerini bilen bir bayan arıyorum. Evlenmiş ayrılmış olabilir ve çocuğu da olabilir. Benimle Niğde de yaşamak istemesi önemli. Çalışmak istemesi veya istememesi ona kalmış bir şey verdiği karara saygı duyarım ancak ben istemem en azından evlendikten sonra çalışmasını.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015