Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arayanlar - Arkadaş Arıyorum

Bayan Arkadaş Arayanlar

Merhaba ben Esma Burdur da yaşamaktayım bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. Dürüst bayan arkadaş arayanlar ilanıma yazabilirler. Seviyeli dürüst bir arakdaşlık için buradayım. İlerleyen zaman da ciddi de düşünebilirim ancak şimdilik ilk amacım arkadaşlık. İlk kez bir arkadaşlık ilanı oluşturuyorum ve ne gibi cevaplar gelir bilemiyorum. Bu nedenle hemen ilk ilanımda ciddi düşünüyorum gibi bir şey eklemek istemedim. Ancak hayata ciddi bakan eğlence aramayan dürüst bir bayan olduğumu da bilmenizi isterim.

Seviyeli dürüstçe bir bayan arkadaş arayanlar ilanıma yazabilirler. Biraz kendinizden bahsedebilirseniz sizin hakkınızda bir ön fikir sahibi olabilirim ve size yazacak yanıtlarım olabilir. Mesajlarınızı bekliyorum.

Biraz kendimden bahsetmem gerekirse. Bekarım daha önce hiç evlilik yapmadım. 30 yaşındayım. Çalışan istanbul da yalnız yaşayan ve kendi ayakları üzerinde duran bir bayanım. Tatillerimde ve boş zamanlarımda gezmeyi yeni insanlar ile tanışmayı severim. Sululuktan ve ısrarcı tavırlardan nefret ederim. Sürekli görüştüğüm ya da yeni tanıştığım insanlar ile her zaman aramda bir mesafe olmasını tercih ederim. Bu sayede çok insanı kırmak zorunda kalmadığıma inanıyorum. Basit sade yaşayan biriyim, fazla gösteriş ya da maddi gelir peşinde değilim. Bu gibi mesajlar yazmayın yanıt alamayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba güzel hanım efendi Esma senle tanışmak istiyorum numaram cevap verirsen sevinirim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015