Mobil Menü:

bayan arkadaş arama - Dul Bayan Arkadaş

bayan arkadaş arama

Merhaba ben hande 35 yaşında dul bir bayanım. Bir bayan arkadaş arama sitesine ilan vermemdeki amacım dürüst kendini bilen bir bey ile tanışarah hayatımı birleştirmek istememdir. İlk defa bayan arkadaş arama sitesi ilanı yazıyorum bu nedenle eksiklerim olur ise yorumlarınızda belirtirseniz zevkle cevplarım. Daha önceleri bayan arkadaş arama sitelerine rastlasam da pek ilanalrı ile ilgilenmiyoror ve incelemiyordurm doğrusu. Ancak hayatımın şu döneminde tüm zamanım işim ile geçmekte ve sosyal hayatım neredeyse hiç yok bu zaman darlığında. Bu nedenle şu dönem bayan arkadaş arama sitesine ilan vermek bana çok makul geldi diyebilirim. Bunlara ek olarak ilk evliliğim çok kısa sürdü ve anlaşamadık ayrıldık. Bu evliliğimden çocuk sahibi değilim.

Aradığım eş adayı 35 ile 40 yaş arasında olabilir. Benim gibi dul olabilir, hiç evlenmemiş olabilir ya da çocuk sahibi olabilir. Fiziksel ya da dış görünüş olarak hiç bir kriterim yok. Kendine özen gösteren bir bey olması kendine ve yanındaki bayana saygısı açısından benim için yeterli. Maddi olarak her evlenmeye karar vermiş bey gibi ailesine bakabilecek bir seviyede olması benim için yeterli. Ben de çalışan bir bayanım gerektiğinde maddi sorunları karşılıklı mutlu olduğumuz sürece beraberce çalışır aşarız düşüncesindeyim. Benim için asıl belirleyici kriter doğrusu karşımdaki eş adayının ne kadar dürüst olduğu ve ne kadar dürüst yaşadığıdır. Yani kalp güzelliği karşımdaki beyde ilk dikkat edeceğim nokta.

Bunların dışında farklı amaçlar ile yorum yazanlar, ne olduğunu çözemediğim tek kelimelik yorumlar yazanlar ya da kriterlerime uymayan kişilerin yorumlarını yanıtlamayı düşünmüyorum. Bu nedenle eğer kriterlerime uyuyorsanız lütfen yorumlarınızda hangi kriterlerime ne kadar uyduğunuzu yazın, kendinizden bahsedin ya da hayata bakışınızdan bahsedin. Bu sayede sizin hakkınızda doğru bir ön izlenime sahip olabilirim ve çok daha isteyerek yorumlarınızı yanıtlayabilirim. Gelen her yorumu dikkatle okuyup cevaplayacağımdan emin olabilirsiniz. Yorumlarınızı merakla ve sabırsızlıkla bekliyorum …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Merhaba Hande hanım sizinle görüşmek istiyorum ne dersin ben Ali 31 yaşında bir erkeğim

  2. Mrhaba hande hanım sizinle daha uzun konuşmak isterim sizin için de uygunsa. Kriterlerimiz örtüşüyor gibi bir okudum. Bende ciddi düşünen bir beyim.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015