Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Arama Siteleri - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Arama Siteleri

Merhabalar ben yaşım 45 bekar yalnız yaşayan bir beyim. Diyarbakır’da yaşıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ancak anlaşamadık boşandık. Ve bu evliliğimden bir çocuğum var. Oda kendi düzenini kurdu. Burada bulunma amacım bayan arkadaş arama siteleri bakıyordum. Ve bu arkadaşlık sitesini buldum ve bende bir ilan açıp bırakmak istedim.

Dürüst, bakımlı, saygılı,çalışan bir beyim. Aynı zamanda emekliyim. Ancak yalnız olduğumdan dolayı çalışıyorum en azından vakit geçirmiş oluyorum. Burada bulunma amacım yada bayan arkadaş arama siteleri bakma amacım evlenebileceğim hayatımı birleştirebileceğim dürüst, saygılı aile kurmak isteyen ailesine düşkün aile kıymeti bilen bir bayan aramak için burada bulunmak istedim. Arkadaşlık kurmak tanışmak ve ciddi düşünen bir bayanla hayatımı birleştirmek ve ömrümün boyuna kadar birlikte olmak istediğimden dolayı burada bulunuyorum. Kötü bir alışkanlığım ve gece hayatım yoktur. Evine ailesine düşkün aile özlemi çeken hayat arkadaşını arayan evde huzur mutluluk arayan ve bana bunları verebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Birbirini anlayan her anında yanında olan eve geldiğimde sıcak bir karşılama ve sıcaklık verebilecek olan sevgi ve saygını olduğu dertleşe bileceğim sırdaşım olacak dostum olacak çünkü evlilik bana göre karı koca hayatından ibaret değil. Birbirini anlamak zor zamanında yanında olmak sırdaşın olmak birbirini sevmek ve saygı göstermek benim için önemli.Ve evlilikte istediğim bunlar. Derler ya evi yuvayı yapan dişi kuştur diye evi aileyi yapan eve aileye sıcaklık huzur getiren bence bir bayandır. VE bende o bayanı hayatımda bulmak ve tekrar denemek için burada bulunuyorum.

Aradığım bayanın çalışmasına gerek yok ancak isterse de saygı duyarım. Yaşı 37-45 arası olabilir. Diyarbakır da yaşamak istemesi benim için önemlidir.Dürüst, saygılı, samimi bakımlı bir bayan ve ailesine düşkün aile kıymeti bilen bir bayan arkadaş arıyorum. bayan arkadaş arama siteleri ilan veren benim gibi arkadaşlık sitelerine bakan bayan arkadaşların mesajlarını beklerim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015