Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Ara - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Ara

Ben bekar çalışan ailesi ile birlikte yaşayan bir beyim. Saygılı, samimi, çalışkan ailesine düşkün ailesine kıymet değer veren bir beyim. Yaşım 50 aynı zamanda emekliyim ve çalışıyorum etrafında saygı duyulan bir beyim. Burada ilan açma sebebim ise kendime bayan arkadaş ara için buraya ilan açmak istedim.

Daha önce bir evlilik yaptım eşim erken yaşta vefat etti. 2 çocuğum var kendimi onlara adadım. Çok şükür ikisi de kendine ait bir yuva düzen kurdular çok şükür. İşte bu nedenden dolayı artık bende evde yalnız kaldım ve burada kendime bayan arkadaş ara ilanını açarak bu sebepten ötürü buraya ilan açmak istedim. Yalnızlık gerçekten çok zor. Kimse bence yalnız olmak istemez. Bu nedenden dolayı bende yalnız olmak istemiyorum. İste bu nedenden dolayı bu arkadaşlık ilanını açmak istedim. Adana’da yaşıyorum. Kendime ait bir evim var. Ve kendime ait bir dükkanım var orada çalışıyorum. Aynı zamanda da emekli olduğumdan dolayı maddi gelirim gayet iyi. Ailesine karşı samimi dürüst, nazik kibar bir beyim. Bunca zaman ailesine düşkün ailesini seven ve mutlu etmeye çalışan bir beyim. Ama artık yalnızlık zor geliyor. Ve bende artık mutlu olmak evimde sıcak bir gülümseme ve sıcaklık istediğimden dolayı kendime bayan arkadaş arıyorum.

Bir bayanda aradığım özellikler yaşı 45-50 arası olabilir. Evine ailesine düşkün ailesine önem veren değer veren bir bayan arkadaş arıyorum. Samimi, sıcak kanlı, ailesine sevgi veren dürüst bakımlı kendine güvenen bir bayan arkadaş arıyorum. Çalışıp çalışmaması benim için önemli değil. Verdiği karara da saygı duyarım. Evlenmiş ayrılmış ve çocuğu da olabilir.Artık bir aile kurmak isteyen bir yuva kurmak isteyen yalnız olmak istemeyen bayan arkadaşları beklerim. Niyeti ciddi olan kendisine bir düzen kurmak isteyen ve evinde sıcaklık isteyen bir bayan arkadaş arıyorum. Evlendikten sonra Adana’da yaşamak isteyen olursa çok mutlu olurum.Eğer ilgilenen ciddi düşünen bayan arkadaş ara ilanıma cevap verirse çok mutlu olurum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015