Mobil Menü:

Bayan Arkadaş Afyon - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arkadaş Afyon

Ben Afyon’da yaşayan yalnız yaşayan bir beyim. Hayatımda ilk defa bir arkadaşlık sitesinde bulunuyorum. Ve aradığım zaman bana göre uygun gelen bu arkadaşlık sitesine ne istediğimi neden burada bulunduğumu açıklamak isterim. Burada bulunma amacım bayan arkadaş Afyon yaşayacak olan hayatıma girecek birlikte mutlu olabileceğimiz bir bayan arkadaş arıyorum.

İşte bu nedenden dolayı burada kendime uygun bir benim gibi düşünen hayata benim gibi bakan bir bayan arkadaş Afyon yaşayabilecek benimle bir ömür yaşayabilecek bir bayan arkadaş dost arıyorum. Benim bu hayattaki tek istediğim sıcak eve geldiğimde bana huzur ve mutluluk verebilecek bir bayan arkadaş arıyorum. Dürüst, saygılı, samimi, kibar ve nazik bir beyim. Çalışıyorum yaşım 41 bekar daha önce bir evlilik yaptım ancak uzun bir aradan sonra boşanmaya karar verdik. Zaten arada sevgi ve saygı kalmamıştı ancak çocuklar için boşanmıyorduk. Çocuklar da kendine bir düzen kurunca boşanmaya karar verdik. Ve o zamandan beri yalnızım. Zaten iki çocuğum var onlar da dediğim gibi kendine uygun kendilerine bir yuva aile kurdular. İşte bende yalnızlığımdan dolayı buraya arkadaşlık sitesine bakmaya ve hayatımı birleştirebileceğim bir bayan arkadaş aramak için ilan açmak istedim. Her karanlığın bir aydınlığı vardır. Sonu güzel biten bir aydınlık günleri aydınlık zamanı vardır. Benim karanlığım da hayatımda ki karanlığımda yalnız olmak ve bunun sonunun aydınlığa dayanmasını istiyorum. Beni şu yalnızlığımdan çekip çıkarabilecek bir bayan arkadaş istiyorum. Evlendikten sonra Afyonda yaşamak isterim çünkü burada kurulu bir düzenim ve işim var bozmak istemem.

Aradığım bayan evine ailesine düşkün ailesi ile olmayı seven ailesi ile zaman geçirmeyi seven bir bayan arıyorum. Yaşı 35-41 arası olabilir. Evlenmiş ayrılmış çocuğu da olabilir. Önemli olan bundan sonra aile kurmak istemesi ve dürüst, saygılı samimi ailesine karşı hzuur ve sevgi verebilen aynı düşüncelere ve aynı zevklere sahip bir bayan arkadaş Afyon yaşayabilecek burada benimle yaşamak isteyen ve ciddi evlenmeyi düşünen bir bayan arkadaş arıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015