Mobil Menü:

Bayan Arıyorum - Bayan Arkadaş Arayan Erkekler

Bayan Arıyorum

Bayan arıyorum kendini bilen, ne istediğini bilen ve tabiki dürüst ciddi planları ve hayalleri olan. Günü birlik eğlence amaçlı ya da sahte isimler ile yorum atmayınız rica ediyorum. 42 yaşında ciddi kendi işinde gücünde çok çalışan ve tüm yorgunluğunu ailesi birlikte atan bir kişiliğim var. Benim gibi başkalarının hayatı ile değil kendi ve ailesinin hayatı ile ilgilenen dürüst bir bayan ile tanışıp evlenmek istiyorum.

Maddi anlamda pek bir beklentim yok. Çalışan bir bayan ise çalışmaya iş hayatına devam edebilir ya da ev hanımı ise evi ile ilgilenmeye devam edebilir. Önemli olan karşımdaki bayan nasıl mutlu oluyor ise benim için önemli o da mutlu olsun yeterli.

Fiziksel olarak bilemiyorum sizin beklentileriniz nedir ama ben iç güzellik daha önemlidir diyenlerdenim. Sizin özellikle bir fiziksel beklentiniz var ise yorum yolu ile sorabilirsiniz. Sorularınız ile birebir ilgilenirim, yanıtlamaya çalışırım. İç güzellik ve huylarımızın uyuşması benim için yeterlidir.

Şimdilik aklıma gelenler bunlar pek bu konulardan anlamıyorum malesef ki. Yorumlarınız ile yönlendirirseniz sevinirim. Kriterlerime uymayanlar yazmasınlar rica ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015