Mobil Menü:

Bay Bayan Arkadaşlık Arayanların Chat Sitesi - Dul Bayan Arkadaş

Bay Bayan Arkadaşlık Arayanların Chat Sitesi

Merhaba ben Fatma bursa da yaşamaktayım ilk defa bir arkadaşlık sitesinde profil oluşturuyorum bu nedenle eksiklerim olur ise şimdiden sebebini bilin istedim. Aklınıza takılan profilimde bulunmayan konularda mesaj gönderebilirsiniz. Mesajlarınızın her birini takip ettiğime emin olabilirsiniz ve tabi seviyeli dürüstçe yazılmış her mesaja yanıt vermeye çalışacağım. Bay Bayan Arkadaşlık Arayanların Chat Sitesi başlıklı profilimde kısaca kendim hakkında bilgilere ve ilgilendiğim beylere ilişkin kriterlere yer vermeye çalışacağım.

İsmim Fatma 30 yaşındayım bekar bir bayanım. Daha önce hiç evlilik yapmadım. Burada ciddi amaçlar için bulunuyorum yani evlenebileceğim dürüst bir bey ile tanışmayı ümit ediyorum. Neden internetten arkadaş aradığıma gelince. Çalışan ve ailesi ile yaşayan bir bayanım ve pek boş zamanım olamıyor. Olan nadiren zamanlarımı da ailem ile değerlendirmek bana huzur veriyor. Ancak durum bçyle olunca sosyalleşecek yeni insanlar ile tanışacak bir fırsatım olamıyor malesef ki. İşte bu nedenle bir arkadaşlık sitesinde profil oluşturarak biriyle tanışmak bana çok makul göründü. Birazda fazla gezmeyi sevmeyen evcimen bir kişiliğim var sanırım bunu da kabullenmek gerek. İşte bu nedenle Bay Bayan Arkadaşlık Arayanların Chat Sitesi profilini oluşturmaya karar verdim.

Aradığım bey her şeyden önce tıpkı benim gibi burada ciddi amaçlar ile yani dürüst biri ile tanışarak evlilik yapmayı düşünen bir bey olmalı. Diğer bir önemli nokta ise dürüst bir kişiliği ve dürüst bir yaşantısı olmalı. Maddi olarak fazla bir beklentim yok ancak olması gerektiği gibi evliliğe hazır her bey gibi ailesine bakabilecek bir baddi gelire sahip ve sürekli bir işe sahip olmalı. Dış görünüş olarak kriterlerim var elbette ancak öncelikle şu an belirttiğim kriterlere uyan beylerin ulaşmasını beklemeyi düşünüyorum. Ayrıca zamanı geldiğinde bu konudaki kriterlerimi de belirteceğim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ara bni tm cnm.

  2. slm mrb huseyın y 39 kg 55 b 170 bekar cocuk yok meslek aşçi ciddi duşunen dul bekar bayanlar mutlu bi yuva kurmak adina sizin bna ulaşmaniz yeterli ciddi duşunen sadece namuslu ve şerefini taşiyan bayanların bni aramasını bk huseyın aşçi

  3. Bursa ve cevresinden tanisip gorusebilecegim yeri gelince bulusacagim en icten samimiyetle bir cay bile icecegim bayan arkadas ariyorum herseye uyarim yas takintim yokdur durust ve guvenilir birisi olmak yeterlidir bana istediginiz zaman bu numaramdan ulsabilirsiniz

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015