Mobil Menü:

Balıkesir Dul Erkek Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Balıkesir Dul Erkek Arkadaş Arıyorum

Merhaba ben rana Balıkesir de yaşıyorum. Daha önce hiç evlilik yapmadım haliyle çocuk sahibi değilim ve 25 yaşındayım. Öncelikle aradığım kişi dul beylerdir bunu belirtmek isterim. Bir kaç kez ciddi düşünceler gibi herkes gibi arkadaşlıklarım olsa da sanırım yaşımdan fazla olgun yapılı biriyim ve hayata dağir yaşanmışlıkları olmayan arkadaşlarımla hiç bir şekilde anlaşamadım. Bana çok acemi ve boş geliyorlar.

Diğer yandan dul olsa da çocuk sahibi olmaması öncelikli tercihim olacaktır. Mümkünse 35 yaş üstü ve 25 yaş altı yazmasınlar. Bir nişandan ya da evliliğin eşiğinden dönmüş de olabilir. Önemli olan hayata dağir tecrübeleri olan, hayatın yanlızca konuşmaktan ibaret olmadığını bilen aklı başında beylerin yazmaları.

Kişisel görünüşüne, gelişimine ve ailesine önem veren kişiler de ayrıca tercih sebebi benim için. Ne çok şart yazdın diyenler olabilir ancak isteklerim bu yönde. Hakkınızdır ne çok şey istedin be diyebilirsiniz ama yazmayın böyle geksiz şeyleri lütfen.

Diğer özelliklerimden kısaca bahsetmek gerekirse çok gezmeyi eğlenmeyi seven biri değilimdir. Akşamları çıkıp dolaşmaktansa açıp bir kitap okumayı tercih ederim. Ya da ailem ile evde vakit geçirmek dışarda bir mekanda eğlenmekten çok daha caziptir benim için.

Yorum yazacan beylerden ricam açıklayıcı mümkünse detaylı yanıtlar yazarsanız sizin hakkınızda fikir sahibi olabilirim. Hayır yazacak vaktiniz yok ise ancak iki kelimeye vakit ayırabiliyorsanız o kadar vaktide bu ilana ayırmayın rica ediyorum boşuna zaman harcamış olursunuz bir yanıt alamazsınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Dul Erkeğim Güzel ve Çekici Bir Bayansınız.

  2. Selam iyi günler balıkesir’den turan 37 Balıkesir den bayan bekliyorum selamlar

  3. selam ben alper balıkesirliyim 27 yaşındayım ciddi evlilik düşünüyorum

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015