Mobil Menü:

Aydın dan Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum - Dul Bayan Arkadaş

Aydın dan Dul Bayanım Arkadaş Arıyorum

Merhaba ismim fatma Aydın da yaşıyorum 27 yaşındayım. 22 yaşında iken 6 aylık bir evliliğim oldu haliyle çocuk sahibi değilim. Ev hanımıyım çalışmıyorum. Neşeli eğlenceli bir yapım var genelde öyle olduğumu söylerler. Ancak içinde çok ciddi ve dik duruşlu biriyimdir. Ne istediğimi iyi bilirim ona göre hareket eder yanımdaki kişiyi özellikle ailemi içerde sorunlarımız olsa da dışarda asla rencide etmem ettirmem de.

Benim gibi ne istediğini bilen dik duruşlu ayakları yere basan. İş güç problemi olmayan ve ailesine karşı sorumluluklarını yerinegetirebilecek bir bey ile tanışmak ve ileriye dönük ciddi bir arkadaşlık kurmak isyiorum. Lütfen değişik amaçlarla yazmayın cevap alamazsınız. Bu noktada hatırlatmak istedim. İlanıma yorumlarınızda lütfen mümkünse biraz kendinizden bahsedin ki yorum sahibi hakkında bir fikir edinebileyim. Ona görede cevap yazayım.

Her insan gibi ev,nde, yuvasında mutlu olmak isteyen biriyim. Sonuçta uzaydan gelmedim ve aklı başında herkesin amacı aynıdır diye düşünüyorum. Fiziki görünüş olarak esmer erkekler daha çekici gelmiştir her zaman bana ama öyle biri ile tanışırım ki iyi yüreği yanında dış görünüşüne bakmak aklıma bile gelmez. Kişilik önemli kısacası. Bu kadar detaylı bir şekilde bir ilan yazmışken hiç okumadan yapılan yorumları hakaret sayarım ve ciddiye almam. Eğer bir kez okudu iseniz ilanımda belirttiğim noktalara enazından yorumlarınızda değinin lütfen ki anlayım. Diğer kısım benim için sadece kişiliğinizi gösteren kısımlardır ve belli yaşanmışlıkları olan biri olarak yine karşımdaki insandan da belli bazı hayat tecrübesi beklerim. Dul olabilir çocuk sahibi olabilir hiç önemli değil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. İyi geceler Fatma hanım ismim Refik sizinle tanışmak isterim sizde uygun görürseniz. Ben turizm Otelcilik sektöründe PASTA İmalat Şefliği yapıyorum şu an Kuşadasında çalışıyorum. Eşimden belli sebep’den dolayı boşanıyorum. Detayları siz görüşmeyi kabul ettiğiniz zaman anlatırım. 43 yaşındayım 2 evladım var1oğlum benle kalıyor. 1kızım var annesinde kalıyor. Şimdilik bu kadar umarım ilk mesajımda söyleyeceklerim şimdilik bunlar. Görüşmek üzere kendinize iyi bakın. SAYGILARIMLA

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015