Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi

Aşk ismi bile ne güzel değil mi. Yada sevgi birisini sevmek ve sevilmek ne güzel ne hoş bir duygu. Aşk ve sevgi insanın hayatı boyunca yaşaması gereken en güzel duygulardan en hoş duygulardan ve insanın kalbini içini ısıtan başka dünyalara alıp götüren bir duygudur.

En azından bana göre böyle . Kim istemez ki sevmek sevilmek hayatında aşkı yaşamak hissetmek bence kimse istemez. Herkes yaşamak doya doya hissetmek o duyguyu içinde kalbinde hissetmek ister. Peki sonu her zaman iyi biter. Aşk ve sevgi sonu her zaman güzel mi biter. Bence bitmez. Zaten güzel olan hiç bir şey sonsuza kadar sürmüyor. Kötü olan her şey sonsuza kadar sürer ama güzel olan senin içini kalbini ısıtan şey duygu sonsuza kadar sürmüyor ve bir gün er yada geç bitiyor. Bitmese keşke aslında bende bitmesini istemem ama bitiyor. Ve ben bunu en acı şekilde yaşadım. Aslında hata kimin olduğunun bir önemi yok ya bende hata yada karşı tarafta bunun bir farkı önemi yok bana göre sonuçta bu güzel olan şey bitti mi bitti. Bu önemli benim için. İşte asıl sorun mu bence bitmese diye uğraşırsın hayatını verir hayatını adarsın. Kendinden ödün verirsin. Ancak bu sonuç değişmez. Bu sonuç ne kadar emek harcarsan harca birbirinize ne sözler verirseniz verin. Sonuçta biten bir şey olunca hiç bir anlamı kalmıyor ne o sözlerin ne o emeğin. Sadece kalan tek şey hatıraların anıların kalıyor. Geçirdiğin vakitler güzel anlar kalıyor.

İşte bence aşk ve sevgi tanımlamak açıklamak gerekirse bana artık aşk veya sevgi bunu ifade ediyor. Yaşadım en güzel aşkı yaşadım çok sevdim. Ama bitti ve benim için kalan tek şey hatıralar ve anılar oldu. Keşke olmasa idi ama artık güzel olan şeylerin devamı olacağına olan inancım kayboldu. Aslında olan şey benim için bu. Bütün ümitlerim hayallerim aşkla sevgiye olan inancım kayboldu. Ve bir tek bu konuda kendimi çaresiz hissediyorum.Sanki bana göre artık güzel olan her şey bitecek bir gün er yada geç bitecek gibi geliyor. Beni büyük bir yıkıntının içine soktu ve bu yıkımdan kurtulamıyorum çıkamıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015