Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Sözleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Sözleri

Aşk ne güzel değil mi, kimisine göre güzel kimisine göre acı verici olabilir aşk veya sevgi. Aşk ve sevgi sözleri okumak bazı kişilere acı ve hüzün verir iken bazı kişilere mutluluk ve sevinç verir.

Ve bana göre artık önceden ne kadar mutluluk sevinç verse de şimdi eskisi gibi bir duygu vermiyor. Çünkü şimdi bana verdiği tek şey hüzün ve üzüntü veriyor. Ve okumak ne de dinlemek istiyorum. Ama insanız işte yine bazen bile bile kendimize acı üzüntü vermek için aşk ve sevgi sözleri okuyoruz. Ben hayatımı verdiğim ömrümü verdiğim ve sonsuza kadar onun yanında olacağımı sandığım ve onun yanında olmak yada yanında olmasam bile varlığını bilmek beni o kadar huzurlu mutlu ediyordu. Ancak şimdi ise bu olay bana o kadar üzüntü acı veriyor ki. Çünkü söz vermiştin sevgilim söz vermiştin her zaman yanımda olacağına birbirimize söz vermiştik. Biz bir bütün gibiydik.Sen ve ben yoktu bizim hayatımızda, hayatımızın her anında biz vardık. Ayrı değildik yanımda olmasan bile yada ben senin yanında olmasam bile biz bir bütündük. Kalben ruhen benim için her şeyimdin. İşte o zamandan sonra ben seni sen benim için her şeyim oldun. Ancak bu böyle gitmiyormuş.

Her güzel şeyin bir sonu olur derlerdir de inanmazdım. Ancak oluyor muş. Her şey güzel şeyin bittiği gibi bizim aşkımız sevgimiz de bitti. Senin için bitti ben halen aynı yerdeyim bıraktığın gibiyim. Sen ne kadar gitmiş olsan da benim için halen kalbimdesin ruhumdasın. Çünkü hayatımdan çıkmış olsan da seni kalbimden çıkaramıyorum. Ne kadar istesem de olmuyor. Bende istemiyorum böyle olmasını seni çıkarmak atmak kalbimden çıkarmak istiyorum ama olmuyor ki yapamıyorum. Acı veriyor sevgilim senin yokluğun ayrı acı veriyor seni kalbimden atamamak ayrı bir acı veriyor. Ne yapsam da olmuyor. Artık aşk ve sevgi sözleri okumak da dinlemek te istemiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015