Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Şiirleri - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Şiirleri

Aşkı hissetmek sevgiyi insan kalbinin derinliklerinde yaşamak nedir bilir misin. Yaşamak bence çok anlamlı çok değerli bir şey. Bir yaşamak var. Normal hiç bir şey hissetmeden bir de kalbinde aşk sevgi yaşayarak yaşamak var. İşte bu gün aşk ve sevgi şiirleri dinledim okudum. Aslında ara ara aklıma geldikçe okur dinlerim.

Ancak bu gün farklı bir şey hissetmek istedim. Bu gün şimdi hayatımda olmayan ama hiç bir zaman unutmayacağım başka hayatlarda yaşasak başka bir zaman da da olsak yada yine gelsem dünyaya yine her zaman Allah tan karşıma onu çıkarmasını isterim. Ne olursa olsun beni bırakıp gitmiş bile olsa terk etmiş bile olsa ben ona kalbimi verdim gerçekten sevdim ve hayatım boyunca da yine seveceğim. İşte bu nedenle aşk ve sevgi şiirleri dinledim bu gün böyle hissetmek tekrardan onunla birlikte anılarımı hatıralarımı hatırlamak istedim. Sevgi aşk tam olarak Bir kelebek yakalamak istersin de onu avucunun içinde tutmak onun hiç bırakmak istemezsin ya bende seni öyle görüyordum sevgilim ve avucumun içinde tutsam ölecek gibi hissediyorum bıraksam kaçacak gibi hissediyorum. İşte bana böyle hissettirmiştin sevgilim ve bir gün bıraktım kaçtın gittin. Ya sevgim çok bunalttı seni yada sevgim fazla geldi bunun nedenini bilmiyorum. Ama gitmiş te olsan sevmemiş de olsan ben her şeye rağmen seni sevdim ve seveceğim de.

Çünkü aşk her şeye rağmen sevmektir. Ben bunu kendim içimde paylaşıyorum. İşte bu nedenden dolayı aşk ve sevgi şiirleri dinlemek ve seninle geçen her günümü her anımı her hatıramı hatırlamak istiyorum. Aslında sırf bunu okumak dinlemek gerekmiyor seni hatırlamak için. Zaten hiç çıkmıyorsun ki kalbimden. Sen beni karanlığın içinde iken çekip aldın ve aydınlığa kavuşturdun. Sevginin aşkın ne demek olduğunu göstermiştin. Kısmet kader kavuşamadık yürütemedik bu aşkı sevgiyi ama senin yokluğunda bile bana yaş attırdığın büyük aşk ve sevgi için ve kalan anılarım için halen o aydınlıktayım. Sen benim hissettiklerimi şuan anlayamazsın bilemezsin ama ben yine de yazmak açıklamak istedim. Keşke yanımda olsan olmasan bile kalbimdesin o ayrı bir şey ama halen gerçekten yanımda olmanı istiyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015