Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Nedir - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Nedir

Aşk dediğin yada aşık olduğun zaman birisine gerçekten değer verip sevdiğin zaman onun canı yandığında senin canın yanar.O üzgün olduğunda senin kalbin acıyorsa o zaman işte gerçekten aşıksın demektir. Ve aşk ve sevgi nedir diye sormak yada ayırt etmek gerekirse bunu açıklamak hissetmek yaşamak önemli bence.

Kime göre veya bana göre yada bir başkasına göre aşk ve sevgi nedir diye sormak gerekirse bunu açıklamak bile aşık olan bir kişi için çok zor iken aşkı yaşamayan birisi için daha çok zor olur. Çünkü aşkı yaşamadan hissetmeden onu hayatına sokmadan bunun ne kadar güzel bir duygu olduğunu bilemezsin. Çünkü aşkı yaşayan bir kişi bile onu tarif edemez. Çünkü içinde ruhunda kalbinde hissetmek önemli ve bu durumu kelimelere sığmadığını bilen tarif edemeyecek kadar anlamlı ve önemli olduğunu bilir. Aşık olduğunda ve aşık olduğun kişinin gözlerinin içine bakıp ruhuna erişe biliyorsan. Onu hataları yanlışları ile kabul edebiliyorsan. Özlediğinde açıkça söyleye biliyorsan. Ve incitmeye kırmamaya özen gösteriyorsan ve onu anlayabiliyor onun mutluluğunu kendi mutluluğun gibi görebiliyorsan ve aşkta gurur olmadığını biliyorsan çünkü aşk gururun önüne geçer ve ona sevdiğini söyleye biliyorsan ve onunla olmayınca yanında olmadığında huzursuz oluyorsan ve yanında iken bile özlüyorsan işte gerçekten aşkı hissetmiş ve yaşayan birisisin. Çünkü aşk ve sevgi böyle bir şeydir. Her şeyden kendinden önce bile onu düşünürsün onun mutluluğunu düşünürsün.

Bence bana göre aşk ve sevgi nedir diye birisi sorsa ben bunları söylemek açıklamak isterim. Bu yüzden bu duygularımı hissettiklerimi buraya yazmak paylaşmak istedim. Ama gerçekten bu aşkın sevginin kıymetini bilen değerini bilen ve sevdiği aşık olduğu zaman karşılık bulabilen insan kişiler azdır. Çünkü genellikle sen bunları kendi içinde yaşarsın . Ve bu durumu ancak benim gibi bu gibi arkadaşlık sitelerinde içini dökmek için paylaşırsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015