Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi İle İlgili Sözler - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi İle İlgili Sözler

Aşk aşkı yaşamak hissetmek hayatının bir parçası olması ne güzel bir durum. Peki aşk ve sevgi ile ilgili sözler okumayı dinlemeyi seven bir kişi veya okumayı dinlemeyi sevmek bilmek gerçekten çok önemli. Peki sizin için ne ifade ediyor aşk veya sevgi sizin için anlamı nedir.

Bir söz dinlemek aşk ve sevgi ile ilgili sözler okumak veya sosyal medyalarda paylaşmak herkesin sevdiği herkesin hoşuna giden bir durumdur. Peki gerçekten bu sözlerde ki gibi aşkı yaşayan hisseden bunun önemini anlayan kişiler var mıdır. Bana göre en azından benim fikrim olarak benim hayatımda aşkın sevginin ne kadar yeri veya önemi olursa olsun . Bir kez hayatımdan çıktıktan sonra bir daha bulabileceğimi bir daha hayatıma gireceğine inancım yok. Çünkü bu aşk denen şey bu sevgi denen şey bir kez giriyor insanın kalbine bir kez yaşıyor bu durumu bir kişi hayatında ve ben bu durumu kullandım ve şansım pek iyi olmadı çünkü aşk karşılık ister emek ister çaba ister ve ben ne kadar göstersem de karşı taraf pek oralı olmadı. Peki o sevmese aşık olmasa bile senin kalbini kırmış olsa bile sende vazgeçtin mi diye sorabilirsiniz. O sevmese bile o aşkıma karşılık vermemiş olsa bile ben onu halen uzakta da olsa sevmeye devam ediyorum. Çünkü benim için o önemli değil. Benim için aşk sevgi çok önemli ve onu hissettim ya kalbimde yüreğimde çok mutluyum. Sonu iyi bitmemiş olsa bile benim için çok önemli.Bir kişi denize her baktığında suları alev alev görüyorsa ve içinde o alevi hiç bir zaman söndüremiyorsa o zaman aşk işte bunun adı. Çünkü aşkı sen aramazsın o seni arar ve bulur ve o istediği zaman karşına çıkar.

Sevgi ve aşk çaba ister. Çünkü belirli bir an için değil, bir ömür boyu sevmek çaba ister. Ömür boyu yanında olmak sevdiğin kişinin aşık olduğun kişinin bir ömür yanında olmak gerekir. İşte bu çaba gerektirir. Aşk ve sevgi ile ilgili sözler okumak paylaşmak dinlemek herkesin hoşuna gider ve mutlu olur. Ve bu durum insanı mutlu huzurlu eder ve kendisini mutlu hissetmesine sebep olur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015