Mobil Menü:

Aşk Ve Sevgi Aynı Şey Midir - Arkadaş Arıyorum

Aşk Ve Sevgi Aynı Şey Midir

Aşk ve sevgi ikisi de ne güzel duygu gerçekten bir kişinin kalbini ısıtan kalbine güzel duygular biriktiren yalnızlığını alıp götüren duygular silsilesidir. Ancak her zaman aynı duyguları verir mi peki. Bir sürü şey okudum aşk ve sevgi aynı şey midir diye ve herkesin kendine göre aynı yada farklı görmesine sebep olduğu bir durumdur.

Ve bana göre aşk ve sevgi aynı şey midir diye kendime sormak gerekirse bana göre ikisi de farklı bir duygudur. Aşk olduğunda vazgeçersin eninde sonun da biter ama sevgi öyle olmaz seven kişi bir ömür boyu yanında olur sever her anında yanında olur. Aşk bir kez kalbine girer ancak sevgi her zaman kalbinde kalır. Aşk kalbini acıtır sevgi kalbinde mutluluk huzur sevinç verir. Ve en önemlisi sevdiğin kişinin mutluluğunu gördükçe mutlu olduğunu gördükçe sende mutlu olursun ama aşk öyle olmuyor aşk ta o mutsuz olunca bile sen içinden başka duygular geçtiği için onun üzüntüsünü mutsuzluğunu bilemezsin. Ne bilim bana göre aşk ve sevgi çok farklı şeyler ikisi de tabi ki yaşandıkça anlıyor insan değerini anlamını ama bana göre ikisi de birbirinden farklı duygular gibi geliyor. Aşık olan kişi hevesi bitene kadar aşkı bitene kadar yanında olur. Ancak sevgi öyle olmuyor nefesin bitene kadar bir ömür boyu kalbinde yanında olmasa bile kalbinde olur ve sever. Ancak son nefesine kadar yüreğinde ki sevgi var olur. Aşık olan her şeyi her durumu gözünde büyütür. Ancak sevgi öyle değil sevgi bir şeye razı olur seni ikna eder çabalar aşk ve sevgi çok farklı seven insan bilir.

Ve en önemlisi aşık olan kıskanır ancak seven insan sevdiğine güvenir ona onun sevgisine de güvenir sevgi emek çaba ister aşk gibi bitince gitmez sevgi her zaman her an yanında olur. Sevgiyi hissetmek anlamak çok önemli. Ve eğer gerçekten birisi sizi seviyorsa o zaman onu kaybetmemek için çabalayın çünkü siz onun sevgisine yüreğine kalbine inanın. Aşk ve sevgi aynı şey midir bana göre değil. Herkesin kendi fikri var. Kimisi aşka önem değer verir aynı olarak görür kimisi sevgiye önem verir ve farklı görür. Bu benim düşüncem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dul Bayan Arkadaş, Sitesi, Bayan Arıyorum, numara, ilan Sitesi tüm üyeler için tamamen ücretsiz arkadaşlık siteleri'dir, Arkadaşlık Sitesi hiçbir nedenle hiçbir üyesinden herhangi bir ücret talep etmez Arkadaşlık Sitesi arkadaşlık siteleri arasında lider konumdadır Tabiki bunu Siz değerli üyelerimizin desteği ile başarmıştır, Arkadaşlık Sitesi ücretsiz arkadaşlık siteleri'nin lideri olmaktan gurur duymakta olup yeni nesil mobil uyumlu ücretsiz arkadaşlık sitesi olarak yayın hayatına devam edecektir üyelerinden aldığı güçle bilinen birçok arkadaşlık siteleri'ni geride bırakan Arkadaşlık Sitesi'ta hiçbir ücret ödemeden arkadaşlarınızla ücretsiz olarak mesajlaşabilirsiniz Arkadaşlık Sitesi'a gösterilen ilgiden dolayı tüm üyelerimize teşekkür eder mobil uyumlu arkadaşlık siteleri ile yeni arkadaşlar edinmenizi temenni ederiz.
İşbu sayfasında bulunan fotoğraflar, hakkında yazısı, şehir, meslek, fiziki özellikleri belirten veriler ve diğer tüm bilgilerin doğruluğu/yanlışlığı/güncelliği, bu iletii yaratan GERÇEK kişinin sorumluluğunda olduğu gibi kişinin kendi beyanına aittir. ileti bilgilerinin eksikliği, yanlışlığı, hatalı olması ya da güncel olup/olmama durumu bizi bağlayıcı olmadığı gibi, bu ileti ile ilgili şikayet olmaması, kişinin sözleşmelerimizi ihlal etmemesi, kendi isteği ile üyeliğini sonlandırmaması veya teknik bir sorun oluşmaması hâlinde bu ileti servislerimiz aktif olduğu sürece yayında kalmaya devam eder. Tüm iletiler -bu ileti dahil- sadece ilk kayıt zamanında tarafımızdan kontrol edilir, sonraki aşamalarda ileti resim(ler)i hariç eklediği/değiştirdiği veriler her hangi bir kontrole tabi olmadığı gibi bizi (Arkadaşlık Sitesi) bağlayıcı da değildir.
Aşk Sevgi Sözleri - Dost ve Sevgiliye Sözler © 2015